Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » SONY XPERIA E3 vagy NOKIA...

HellBoy kérdése:

SONY XPERIA E3 vagy NOKIA LUMIA 735?

Figyelt kérdés
Nagy döntés előtt állok. Szerintetek melyik telefont érdemesebb megvenni? Ezelőtt egy Xperia Tipo-m volt. Ami eléggé elavult lett, meg 1 év alatt szétjött.. Szempont a vásárlásnál:Megbízható legyen, egyszerűen kezelhető, strapabíró (hosszútávon), meg azért 1-2 hasznos dolgot is tudjon. Ha van más tanácsotok telefon ügyileg, írjátok bátran! Max 60ezer forintig! Ja és kártyásan, előfizetés/havidíj nélkül!

2015. febr. 17. 14:13
 1/9 A kérdező kommentje:
Esetleg Samsung Galaxy Ace 4 ? Indokkal kérnék tippeket/ötleteket! :D
2015. febr. 17. 14:19
 2/9 anonim ***** válasza:
19%
Most hogy írtad igen az Ace 4 nagyon jó választás lenne. Az E3-tól óva intelek mert olyan pici belső menoriája van hogy néhány nagyobb apptól már kiakad(kár érte, nem értem hogy miért kellet a Sony-nak így elbaltázni ezt a telefont). A 735 jó lenne mert frssítés és stabilitás szempontjából jobb, de a rendszer nagyon zárt, és én mint Androidhoz szokott felhasználó, képtelen lennék hosszútávon ilyet használni(de itt te döntesz, de ha ilyet veszel olvass utána hogy tényleg megfelel-e neked a WP). Az Ace 4 lenne a legjobb, én azt választanám mert minden szempontból, árához képest kiváló és ami a legjobb hogy új generációs Chip van benne és ha megkapja az 5.0-t akkor ez nagyot fog dobni rajta.
2015. febr. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Inkább Lumia 735 a samsungal csak szívni fogsz nagyon rossz és nem éri meg az árát.
2015. febr. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
19%
Nem értem mire ez a nagy Samsung ellenesség. Nekem már volt 2 Samsungom is, a legutolsó az Ace 3 volt és milyen érdekes de nem hogy rossz lett volna hanem bőven túltejesítette az elvárásaimat(Gta SA, Asphalt 8 és még sok más hasonló alkalmazás hibátlanul ment rajta) és minőségben is ugyanez a helyzet(nagyon sokszor esett ki a kezemből), amiben nem volt jó az a frissítés, de egyáltalán nem bántam meg hogy megvettem. Szóval nem kell általánosítani, mert ugyanígy a SONY is egy csomót hibázott már(Z telefonok, első széria), de tökéletes gyártó nincs.
2015. febr. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Azért egy samsungot ne hasonlítsunk egy SONY-hoz egy Sony jobb. Van a családban egy Z3 és egy Galaxy S5 és az S5 a három hónap alatt többet volt szervizben mint amennyit használtuk a Z3 viszont még egyszer sem volt szervizben.
2015. febr. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Lehet, nem tudom, egyébként pillanatnyilag nekem is Z3C-m van és nekem ezzel sincs semmiféle problémám. De egyébként nem csak a Sony-t, bármelyik másik gyártót írhattam volna.
2015. febr. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
En a lumia 735 re teszem le a szavazatom...utana neztem mindegyiknek es a lumia volt az ami az en igenyeimnek a legmegfelelobb ebben az arkategoriaban
2015. márc. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
#4 nekem is ace 3-am volt és okkal mondhatom, hogy egyáltalán nem ér 40 ezer forintot, mivel egy rakás szar.
2015. márc. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én minden szempontból a Sonykat tudom ajánlani, szerintem iPhone-nal simán felveszik a versenyt. :)
2015. márc. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!