Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem csatlakozik a...

Miért nem csatlakozik a telefon micro-USB-n keresztül?

Figyelt kérdés
Vodafone smart II telefont kaptam az imént. SD kártyát is szereztem hozzá. Rárakom a gépre, a telón látszik, hogy érzékeli a micro USB-t, de ennyi. A gép nem írja ki, hogy csatlakozott valamihez. A sajátgépben sincs ikon, ami jelezné, hogy új eszközre csatlakoztam rá. Mit csináljak?

2015. febr. 17. 14:43
 1/4 A kérdező kommentje:

Olvasva a használati utasítását a Smart 2-nek, azt írja, h miután csatlakoztattam a telefont, értesítésben fogok részesülni. Ekkor meg kell nyitni az értesítőpanelt, majd az USB csatlakoztatva lehetőségre kell rámenni.

De miután bedugtam, nem értesültem semmiről. Csak annyi, hogy a töltöttségi állapotot mutatja, és látom, ahogy tölti fel a telefont. Mást nem ír ki, mikor csatlakoztatom.

2015. febr. 17. 15:05
 2/4 A kérdező kommentje:
U.I.: ez nem saját micro-USB kábele a telefonnak...de gondolom ez nem számít :D
2015. febr. 17. 15:07
 3/4 A kérdező kommentje:
ja és nem tudom az mennyire számít, de SIM kártya nincs benne. T-mobile-os vagyok, függetleníteni szeretném majd. Csak SD kártya van benne.
2015. febr. 17. 15:10
 4/4 A kérdező kommentje:
Megoldódott a probléma :) A USB kábel volt rossz.
2015. febr. 18. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!