Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi lehet a baja a Sony XPERIA...

Mi lehet a baja a Sony XPERIA E3-as telefonomnak? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Sziasztok. Szóval használtam a telefont, majd meguntam ezért kinyomtam, és elraktam. Mikor újra nyomtam volna be, akkor nem történt semmi vele, ha hosszan nyomtam akkor sem történt semmi. Akármit csinálok nem reagál semmit. Felraktam töltőre semmi, USB-vel beraktam a gépre úgy se történik semmi. Semmilyen vírus nincs a telefonomon, nem rég lett újra rakva. Az aksit próbálnám kivenni, de nem tudom hogy kell valahogy nem férek hozzá. De tényleg eddig nem fordult elő ilyen, és semmit nem csináltam vele amiért le kéne állnia. Valami ötlet?

2015. febr. 17. 15:01
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!