Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi A baja a Telefonomnak?

Mi A baja a Telefonomnak?

Figyelt kérdés
Sony Xperia E1 -gyet akartam frissíteni Pc Companion -programmal. letöltötte amit kell de hibaüzenetet dobott ki, és nem tudtam visszaállítani így most a telefon használhatatlan.Bekapcsolásnál ennyire indul el, utána ugyanezt ismétli: https://www.youtube.com/watch?v=dDV8LJGolbU

2014. nov. 28. 23:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Próbálkozz Flashtool-al, hogy felismeri-e. Ha felismeri akkor letöltesz egy, a telefonodhoz való gyári romot és felteszed Flashtool-al. A Flashtool telepítése után, de még a telefon nyomva tartott hangerő le gombjával való csatlakoztatás előtt, telepítsd a C:/Flashtool/drivers mappából az Xperia E1-hez való drivert.
2014. nov. 29. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ez nem akkor is menne ha nem rootolt a telefon? Csak 1 napja van még meg és nem raktam rá semmit
2014. nov. 29. 08:13
 3/9 anonim ***** válasza:
A Flashtool egy nem hivatalos, root nélkül működő frissítőprogram, helyrehozza azt, amit a gyári program elrontott vagy nem tudott mit kezdeni vele. Garanciavesztést nem okoz, de ha csak egy napos a telefon, visszavinném, kezdjenek azok valamit vele, akik eladták. (De mindezt csak a Flashtool után. :D)
2014. nov. 29. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
a Flashtoolt honnan tudnám letölteni ?
2014. nov. 29. 09:29
 5/9 anonim válasza:
De ha nem rég vetted van még rá garancia meg még talán ki is cserélik, persze ez attól is függ, hogy hol vetted.
2014. nov. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Emlegettem, hogy Google használta tanfolyamot indítok, tényleg időszerű lenne már.

[link]

2014. nov. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

fáradt vagyok, nem fogom részletezni.

Az a baja, hogy Sony!! volt már történetesen M2-m E3-am E-m E1-m L-em Z-m Z1/ és Z1 Compactom is, de az utóbbi kettő a legsiralmasabb főleg kijelzőben!! szóval hagyjuk is!!!!

ezt most a fáradtság miatt csak kimásoltam, de ugyanaz a véleményem most is mint egy órával ezelőtt, szóval érted.

2014. nov. 29. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
de azért csak meg lehetne javítani . A Flashtool -hoz hol találok gyári telenor romot ?
2014. nov. 30. 09:14
 9/9 A kérdező kommentje:
[link] ez jó a telefonra ? Mi az A RU rövidítés ?
2014. nov. 30. 13:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!