Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyibe kerül ennek az...

Mennyibe kerül ennek az újrafóliázása?

Figyelt kérdés

Van nekem egy Alcatel Onetouch pop C1-es telefonom. Ami nem egy nagy méretű,hogy ennek Mennyibe kerül az újrafóliázása? Plusz kérdésem lenne, hogy Kecskeméten akkor hol lehet újrafóliázni?

Előre is köszönöm a válaszokat!



#telefon #Kecskemét #kicsi #újrafóliázás
2015. febr. 17. 18:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Már 500 ért kapsz fóliát,és ugyan annyiért fel is teszik.
2015. febr. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Valamelyik GSM boltban szerintem megcsinálják, kérdezz rá. Kis ügyességgel otthon is rá tudod tenni, nem ördöngősség. Youtube utmutatók után én is simán megcsináltam. Lassú vagyok, meg nem 100% a légbuborék mentesség, de nekem megfelelt úgy, ahogy sikerült. Ha nem valami drága fóliát veszel rá, tehát nem baj ha nem sikerül tökéletesen feltenni, akkor még akár én is megcsinálom, ha járok Kecskeméten. Bár egy GSM boltban azért csak gyakorlottabbak. :D Fóliák 500 forittól kezdően vannak.
2015. febr. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2015. febr. 17. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!