Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefon éri meg legjobb...

Melyik telefon éri meg legjobban az alábbiak közül?

Figyelt kérdés

Samsung galaxy s5

Iphone 5s (32gb)

Iphone 6 (16 gb)

Melyik telefon bírná ki 2 évig?



2015. febr. 17. 23:07
 1/5 anonim válasza:

Ez lényegében rajtad múlik. iOs vagy android tetszik jobban. Samsung vizallo, iphone nem. Iphone ertek allobb, tobb ev mulva ugyanigy eltudod adni. Ha van kereted szerintem vedd az iphone 6-ot. Az iOS mindig is az egyik legstabilabb rendszer lesz. Az S5-t meg akkor vedd ha majd par ev mulva levaltanad, mert az uj androidokhoz keves lesz (elvileg) a hardvere, a samsung meg ki se ad majd ra frissiteseket. Az 5 mar tul regi.. Ellenben jóárban van hasznaltan.

Helyesirasi es ekezet hibakert bocsi.

2015. febr. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

2 évig az összes ki fogja bírni, sőt, tovább is.

Lehet az S5 csak 2-3 évig lesz támogatott és csak addig kapja meg a frissítéseket, de hogy még később is használható lesz, az biztos.


Atomerős hardvere van, szóval sokáig fogja bírni, az meg nem olyan hatalmas probléma, ha nem kapja meg a legújabb szoftvert, persze jobb lenne, de minden fog ugyanúgy működni.


Szóval szerintem semmi ilyesmivel ne foglalkozz, csak azzal, hogy most melyik jön be jobban.

2015. febr. 18. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Azzal foglalkozz hogy jó ár-érték arányú telefont vegyél csak a Samsung jöhet szóba ezek közül.
2015. febr. 18. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Amelyik tetszik jobban. iOS vagy Android. De iphone 5s már kezd réginek lenni. Iphone 6 vagy S5. S5 nagyobb a normal iphone 6nál. iOS 8 VS Android 5.0 Lollipop= Lollipop stabilabb mint ios8. :) amúgy samsung nem csak 2-3 évig bírja hanem többet mivel, ismerősömnek S3-ja van és 2 éves mégis jól műkődik de igaz hogy facebooknál akad. S5 VS S3? S5 tovább él. nekem már féléves és semmi baja. De mikor Lollipop kijött azóta katasztrófális a telom de can factory reset, ami segít és én lehet hogy factory resetelem. :) Na szóval Android vagy iOS te döntöd el iOS tovább bírja akadás nélkül. De Android személyre szabhatóbb.
2015. febr. 20. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
És több rá az ingyenes alkalmazás.
2015. febr. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!