Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xperia z3 compact telefonom...

Xperia z3 compact telefonom beázott, garanciát nem vállalnak rá, ilyenkor mi a teendő?

Figyelt kérdés
kipróbáltam,hogy vizálló e atelefon az oldalán be volt csukva minden és még is amikor kivettem a vizből összefolyt a kijelző aztán kikapcsolt a telefonom,de vissza már nem kellet kapcsolni sajnos.segítséget előre is köszönöm.

2015. febr. 18. 18:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
41%
Soha, de soha nem veszel többé Sony telefont.
2015. febr. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
hát igen,ez evidens. De azért jó lenne tudni mit kezdjek ezzel a helyzettel azon kívül,hogy kidobom a kukába a telefonom.
2015. febr. 18. 20:02
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Látom, sokan nyomkodták a piros kezet, így kiegészíteném: volt Sony telefonom, szoftveresen soha nem volt tökéletes, mindig voltak idegesítő, bosszantó hibák. A telefonálást sem tudta hibamentesen ellátni, pedig ez egy telefon alapfunkciója. Hónapokat késtek a szoftverfrissítéssel és az is rossz volt. Valamit megoldott, de öt másik dolgot meg elrontott. Régebben párhuzamosan követtem több Sony telefon történetét, nehéz volt találni olyan embert, aki tényleg elégedett volt a frissítéssel. Lehet, hogy kinőttek már a szoftveres mizériából, de mielőtt ismét a Sony felé fordulnék, körülnézek néhány másik gyártónál, hátha ők tudnak rendes szoftvert csinálni.

Amúgy meg milyen hozzáállás, hogy veszel drágán egy vizálló telefont, majd beázik, de garanciában nem javítják? Nem a fenti az első eset, amit hallok.

2015. febr. 18. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem van egy Z3-am és egy két éves Z-m és egyik sem ázott be és amiket az előző írt nem tapasztaltam még.
2015. febr. 19. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A válaszom a kérdésre lemaradt, tedd rízsbe bár nem hiszem, hogy ez már segít. És biztosan bezártad a kupakokat mert az én Z3-am már elég sokszor volt víz alatt és nem ázott be.
2015. febr. 19. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Mivel olyan minősítést kapott a telefon, hogy 30 percig maximum másfél méterig "vízálló" ezért kötelesek lennének garanciában javítani vagy cserélni. Persze ez attól is függ, hogy mit csináltál vele.

Nekem a z1 compactom és a z3 compactom is "jól bírta" a vizet. Mondjuk én véletlenül "teszteltem" mert haverok belöktek a medencébe amikor nálam volt a telefon és utána meglepődtek hogy a vízből fotózom őket.

És nekem sem volt semmilyen problémám egy Sony telefonnal sem, még a Sony Ericssonokkal sem!

2015. febr. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Eddig nekem sem volt probémám velük,mert nekem világ életemben sony telefonjaim voltak,de ilyet én még nem hallotam,hogy vízálló telefont reklámoznak és nem vállalnak rá garanciát..ez nevetséges
2015. febr. 19. 19:28
 8/11 anonim ***** válasza:
Szaritsd ki, hogy ne latszon rajta h beazott es vidd vissza h csereljek ki mert nem tod mi a baja :)))
2015. febr. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Azt már próbáltam,szétszedték aztán akkor mondták,hogy beázott szóval az leves..
2015. márc. 5. 19:11
 10/11 anonim válasza:
Emberek! A okostelót nem azért csinálják vizállóra hogy egy edény vizbe dobájátok! Hanem azért hogy esőben is tudjátok használni úgy hogy ne menjen tönkre.
2015. júl. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!