Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A régi facebookom jelszavát...

A régi facebookom jelszavát nem tudom és nem is akarom fel törni mivel már mindent próbáltam De nem működött . Mivel csináltam egy újat hogyan tudom letörölni a régi facebook fiókom úgy, hogy Nem lépek be? (Mivel nem tudok belépni)

Figyelt kérdés

2015. febr. 19. 21:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Valami nem kerek.

Ha volt régi facebookos fiókod, ahoz tartozott egy emailcím. Erre a címre kérhetsz új jelszót. Persze ha az az emailcím nem a tiéd, mint ahogy a törölni kívánt facebook fiók sem, akkor nem fog összejönni.

A facebook elég jól le van védve a vicces barátok vagy ellenségek ilyen törlős viccei ellen.

2015. febr. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon rég csináltam azt a facebook fiókot,és már nem emlékszem az e-mail címem jelszavára sem. Semmi feltörésről nincs szó. Egyszerűen csak nem akarom,hogy meg legyen még ez a facebook fiók ha már csináltam egy másikat. Érthető,nem ?
2015. febr. 20. 06:07
 3/4 anonim ***** válasza:
Jelented a Facebooknak, hogy az a te régi fiókod.
2015. febr. 20. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
És azt hogyan kell?
2015. febr. 20. 08:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!