Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyit er egy IpDAd Air 16GB...

Lekvar Zsolt kérdése:

Mennyit er egy IpDAd Air 16GB Wifi+4G?

Figyelt kérdés
Az lenne a kerdesem hogy van egy 16gbos wifis es sim kartyas ipad air tabletem, es tudni szeretnem mennyit er? Nincs rajta se tores, se karc, hobatlanul mukodik, es hibatlan kulsoleg is. 154ezer fOrimtert vasaroltam 2014elejen, most jart le a garancia. Megkerdeztem egy hasznalt apple boltot es azt momdtak 60ezret, amit nemhiszek el mert egy muanyag gagyi samsung tabletet sem kapok annyiert, meg pl az iphone 5ot aruljak 80ezerert mikor mar a gyartasbol is kivontak. (Okoskodo kimeljen meg)

2015. febr. 20. 10:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Persze, hogy a bolt kevesebbet add, ha el akarják adni, akkor arra még rájön az áfa, a saját haszna, meg a biztosítás
2015. febr. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
így van, magánszemélyeknek olyan 100 körül tudod eladni, esetleg 110, de az már csak a szerencsésebb eset, ha jól kifogja az ember, 120-130ért wifi+4G-s Air 2-t is lehet venni. hardverapróból kiindulva.
2015. febr. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat!!
2015. febr. 20. 14:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!