Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » LG G3 garancia probléma?

LG G3 garancia probléma?

Figyelt kérdés
Karácsonykor vettem egy LG G3 telefont és 2 hónapra rá a mikrofonja elromlott. Beadtam garanciálisan javításra. Egy hétre rá visszaküldték, hogy beázás miatt rossz, nem csináltak vele semmit és elvették a garanciát. Kaptam jegyzőkönyvet amiben van kép a "beázásról". A képen egy kis alkatrész körül valami fehér oxid látható, kb. 3mm az egész és teljesen burkolt részen a készülék jobb felső részén... Az áramkörök többi része mindenhol tiszta. Beázásnak nyoma sincs, még a sim foglalatnál se, ahol a leghamarabb juthatna bele nedvesség! Víz közelébe nem került a telefon, nálam nem ázhatott be, nagyon vigyázok rá, mert elég sok pénz volt! A hiba valószínűleg gyári lehet, de rám akarják verni! Mit tehetnék? Forduljak a fogyasztóvédelemhez?

2015. febr. 20. 18:47
 1/1 anonim válasza:
Nekem is lg g3-m volt,de eladtam. oda van,hogy ilyen olyan erős üvege van,azt körülbelül 3 CENTIMÉTER magasról leraktam kijelzővel lefelé a telefont és hosszában végig tört az egész kijelző+ a kijelző jobb oldala nem működött. Tuti,hogy széria hibásak ezek a g3-k
2015. jún. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!