Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » (FONTOS) Telefonszám megadása?

(FONTOS) Telefonszám megadása?

Figyelt kérdés
Vannak ezek az úgynevezett SURVEY-k, magyarul felmérések, amik telefonszámot kérnek. Nem merem megadni a saját telefonszámomat mert 1280FT/nap (EZ MÁR LOPÁS) amit levonnak.(?) Ha megadom a telefonszámomat, akkor kapok aktíváló SMS-t? MI TÖRTÉNIK HA NEM A SAJÁT TELEFONSZÁMOMAT ADOM MEG HANEM VALAKI MÁSÉT? Egy oldal kéri, mert csak akkor kapom meg a STEAM-es játékot!(elvileg) Köszönöm a válaszokat! :D

2015. febr. 20. 18:51
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
Még mindig vannak hozzád hasonló marhák, akik bedőlnek ezeknek...?
2015. febr. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
Hát fiam, téged jól átvertek. Mondjuk a hozzád hasonlókból élnek meg ezek az oldalak.
2015. febr. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
És másért miért lenne jó megadni?? Hogy velük csesszé ki?! -.-
2015. febr. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A Steam NEM kér semmiféle telefonszámot... Rossz oldalon vagy
2015. febr. 21. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
az hogy szerncsétlen gyanutlan tulajdonosal csesznél ki olyan helyel nem foglalkozunk ahol telefon számot kérnek.
2015. febr. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Mi ez a hangnem? Nem a STEAM kéri a telefonszámot hanem egy oldal. Nem vagyok MARHA, csak kiváncsi voltam, hogy működik ez a dolog! Nem adtam neg a telefonszámomat. Azért kérdeztem, mert tudni akartam, hogy van-e tapasztalata valalinek erről. Az utolsó válaszíró válaszát köszönöm :)
2015. febr. 24. 07:17
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem azért kérdeztem a : "MI TÖRTÉNIK HA NEM A SAJÁT TELEFONSZÁMOMAT ADOM MEG HANEM VALAKI MÁSÉT?" mert meg akarom adni valaki teloszámát, hanem azért mert mi van ha az én telefonszámomat adják meg?
2015. febr. 24. 07:47
 8/8 anonim válasza:
Nem történik semmi mert ha megadják a számodat,akkor neked igaz hogy attól az oldaltól küldenek sms-t de amíg te arra a a számra amiről küldték az sms-t nem válaszolsz IGEN-nel addig nem von le.Mert olyan nincsen hogy ha megadnák egyből levonja.Másét ne érdemes megadni mert ha olyan a helyzet akkor lenyomozzák az IP-det és ha nincsen szerencséd akkor egyedi ip-d van(1 IP-t 1 szolgáltató több embernek is kioszthat)(Én ezt jól ismerem mert ...helyen dolgozom)
2015. márc. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!