Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a legjobb Dj App?

Melyik a legjobb Dj App?

Figyelt kérdés
Szeretnek letölteni ipad2-re egy NORMÁLIS DJ alkalmazast . Szerintetek melyik a legjobb ? Ingyenes Alkalmazásokat külgyetek légyszives

#letöltés #iPad #iPad 2 #App Store #keverőpult #Djalkalmazás #Ipadalkalmazás
2015. febr. 21. 00:29
 1/1 anonim ***** válasza:

Mivel szeretnéd összekötni? Hány kimenet van azon az iPad-en?

Laptophoz/PC-hez gyártanak olyan alkalmazásokat, amik hasznosaik, közvetlen össze lehet kötni a keverőpultot vele és akkor számítógépen keresztül lehet vezérelni. Ipad-re ilyen szerintem nincs, legalábbis én úgy tudom, hogy soros se párhuzamos se semmilyen porttal nem rendelkezik, így nem nagyon lehet megoldani (max. vezeték nélküli hálózaton keresztül).

Sima "DJ alkalmazásnak" meg nincs értelme, semmire nem jók. Annyit lehet csinálni vele, hogy egymás után lehet rakni 2 számot, nulla precizitással, mintha zeneszerkesztőben egymásba "húzna" az ember 2 hangsávot.

2015. febr. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!