Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Elemt díjas sms, ez megoldható...

Elemt díjas sms, ez megoldható? (többi lent)

Figyelt kérdés
Régen le lett tiltva ez a funkció (központilag), nos én ezt feltudom oldani weboldalon keresztűl? (16 éves vagyok és nem vagyok benne biztos, hogy szóba állnak egyáltalán velem ha be telefonálok ez ügyben) Kerestem neten és ilyet is találtam küldjem sms-ben 1430-ra EDSMST ezt az üzenetet. Én telenoros vagyok, segítségeket köszönöm!

2015. febr. 21. 10:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Okkal van letiltva. Ha nem akarsz anyádéknak 70 ezres számlát, hagyd így ahogy van
2015. febr. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én szoktam a pénzt adni, hogy töltsék fel és nem ők, csak még mikor nem kaptam meg le volt tiltva, kösz a fölösleges válaszodat...
2015. febr. 21. 10:56
 3/8 anonim ***** válasza:
Kösz hogy ostoba vagy. Rengeteg olyan emelt díjas szolgáltatás van amit vírusokkal, random sms-ekkel lehet előfizetni a tudtod nélkül. Párom nemrég majdnem 40 ezres tartozást generált, a saját tudta nélkül, úgy hogy semmire nem kattintott, csak kapott egy sms-t. 2 hónapomba telt visszaszerezni a pénzt a lengyel cégtől hivatalos úton. Nem érdemes ezzel szarakodni, hidd el nekem.
2015. febr. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Elhiszem de nem akarok semmit jelen pillanatban rendelni, csak ne legyen letiltva.
2015. febr. 21. 11:03
 5/8 anonim ***** válasza:
De nem érted? Pont ebből van a baj. Nincs letiltva, valami nyilvános adatbázisból kiszedik a számodat, kapsz egy sms-t amit elég ha megnyitsz, máris kapod hetente a 8-10 400 forintos sms-t, ami sehol nem írja hogy fizetős, csak a számlán látod. Keress rá a "fogadott emelt díjas sms" fogalmára, csak jogsegély és panaszfórumokat fogsz találni. Ha konkrétan valamit rendelni akarsz majd, akkor engedélyeztesd a fenti sms kóddal, és utána rögtön tiltsd le. De így hogy "csak ne legyen letiltva" anyagi öngyilkosság. Higgy nekem, tapasztalatból beszélek. Ha bármi baj van, a telefonszolgáltató leszarja, akkor is ha csalással keletkezett a számla, mert a tartalomszolgáltató felelős érte, és akármit mondasz, ráhúzzák hogy te fizetted elő, akkor is ha nem tudsz róla. A tartalomszolgáltató kilétét pedig igen nehéz kideríteni. Mondom, két hetembe telt mire visszakerestem a számot egy lengyel cégig, és hónapokba mire perrel fenyegetéssel visszakaptam tőlük a párom pénzét. Fogadd meg, ha rendelni akarsz oldd fel, de utána tiltsd azonnal.
2015. febr. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy erre fel hívtad a figyelmemet, igen rendelni szeretnék valamit de, hogyan tudnák akkor arra az időre feloldani? (Telenor weboldalán van erre lehetőség?)
2015. febr. 21. 14:32
 7/8 A kérdező kommentje:
*tudnám
2015. febr. 21. 14:32
 8/8 anonim ***** válasza:
Elküldöd az sms-t a 1430-ra, és aktiválják. Mikor megrendelted ami kell, letiltod egyből, arra nem tudom a kódot, de a honlapon fent van. Vagy hívd fel az ügyfélszolgálatot ha tudod az ügyfélkódot
2015. febr. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!