Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek ilyen létezik?

Szerintetek ilyen létezik?

Figyelt kérdés
T-mobilos vagyok, most váltok telefont,kinéztem magamnak G2 minit,70ezer forintért,kicsit még tartózkodom,mert nagyon sok pénz+ szeretnék rá egy átlátszó szilikon tokot,meg egy belecsúsztatósat,ami nagyon aranyos. A két tokra még rámenne egy 5ös,és a 70 az úgy mindenestől félne bele,azaz mondjuk olyan 656ig jöhetne telefon.A telefonhoz jár egy fejhallgató is. 1 perce betévedtem a Telenorhoz tök véletlen mellékattintással,gondoltam megnézem fejhallgató nélkül mennyibe kerül a minim a Telenornál,és amikor megláttam,hogy 53 ezer forint kb. megállt a keringésem.Erre felbuzdulva megnéztem GSM-ben is,ahonnét egyébként soha nem rendelnék,ott is az aranyközépút az 50ezer környéke. Ilyen létezik?? Jelenleg az a helyzet,hogy nekem 17ezer forintba fájna az,hogy kapok hozzá egy fejhallgatót,és ezt nem akarom elhinni. :O
2015. febr. 21. 14:26
 1/4 kérdező.. ***** válasza:

Igen,szolgáltatónál minden sokkal drágább,csak akkor érdemes onnan venni ha kapsz nagy kedvezményt.

Vedd meg függetlenül egy megbízható helyről olcsóbban kijösz.

60k-ért egyébként sokkal jobb választás lenne egy moto g 2014 ha tetszik.

2015. febr. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha előfizetés nélkül veszed a telefont, akkor mindig drága szolgáltatótól, hisz ők direkt azért adják kedvezményesen, hogy előfizess náluk valamilyen díjcsomagra.


GSM boltokba olcsóbb, mint szolgáltatónál, de azért nem sokkal. A legolcsóbb helyek megbízhatatlan szarok, garancia nélkül, stb, szóval azokat ne is nézd.


Legolcsóbban megbízható helyről (pl. Emag) 56 ezer forint az LG G2 mini.


És ahogy előző írta, 60k-ért Moto G az abszolút legjobb, szóval ha annál drágábban veszed a G2 minit akkor szarul jársz.

2015. febr. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem azon lepődtem meg,hogy szolgáltatónál drágább,hanem hogy 17ezer forint különbség van két szolgáltató között,ami valljuk be elég sok!
2015. febr. 21. 17:48
 4/4 anonim ***** válasza:
Így van. Moto G(2014) a középkategória királya, A Xiaomi Redmi 2-vel.
2015. febr. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!