Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefon a jobb? (lent)

Melyik telefon a jobb? (lent)

Figyelt kérdés

-Huawei Y300

-Smart 4 Nfc

-Nokia Lumia 625

-Samsung Galaxi Ace 3

-Samsung Galaxi Trend lite



2015. febr. 21. 15:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha ace 3-ból az lte kiadás akkor az jó lehet. Másik jó választás pedig a lumia 625 a felsoroltak közül.
2015. febr. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
1# +1
2015. febr. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Android fanként is inkább a Lumia 625-öt választanám, mint ezeket az ipari hulladékokat.

Még az Ace 3 LTE-s változata sem valami jó

2015. febr. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát pedig hidd csak el hogy tényleg jól sikerült a Samsungnak az Ace 3. Amikor megvettem én is azt gondoltam hogy ez max netezni lesz jó, de elképesztően jól működött(most már vettem egy HTC M8-at, de simán tudtam volna használni tovább) pl.: Asphalt 8, GTA SA/VC hiba nélkül ment. Bár ma már célszerűbb lenne venni egy Ace 4-et(nem tudom mennyi a keret), mert az Ace 3 már kezd elavulni és gondolom az is fontos hogy azért ne valami őskövület legyen(nekem az ,én új telefonnak már nem venném meg, de természetesen ettől még másnak is beválhat, mint egykor nekem).
2015. febr. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ha csak ezek akkor lumia 625. de még mindig 45 ezer, ami kicsit sok érte. jobb ajánlat a lumia 535, 635 és 636 vagy Motorola Moto E amik lényegesen jobb ajánlatok, mint ezek
2015. febr. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!