Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Lumia 925 fülhallgató...

Nokia Lumia 925 fülhallgató probléma?

Figyelt kérdés
Már 1 éve meg van ez a telefon és az utóbbi 2-3 hétben kezdődött a fülhallgató probléma, először csak néha, néha állt le a zene (mintha kihúznám a fülhallgatót) mára meg már nem is érzékeli, próbáltam már más fülessel is interneten próbáltam rákeresni nem írtak semmi hasznosat próbáltam kitisztítani de semmi, ha mondjuk a fülhallgatónak kb a háromnegyed részét dugom bele akkor épphogy érzékeli a telefonom egy pillanatra utána megint eltűnik. Esetleg ha valakinek van bármi ötlete megköszönném :)

2015. febr. 21. 18:38
 1/1 anonim ***** válasza:
Mobilaréna fórumon már olvastam hasonló esetről, ott szervizeltetni kellett. Szerintem nálad is garanciális probléma van.
2015. febr. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!