Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Most mi lelte a telefonom? Ez...

Most mi lelte a telefonom? Ez beszámíthat a garanciába?

Figyelt kérdés

Prestigio multiphone pap3500 az áldozat.

Ma próbáltam vele fotózni,nem mentette el,majd kiírta hogy nem találja az SD kártyám,majd miután bevette,semmilyen képet nem jelenített meg.

Párom nokia classicja látja az én kártyámat,illetve annak a telefonnak az SD-jét is,csak az enyémet nem.

Nimcs fél éves a telefonom,mi történt?



2015. febr. 21. 20:38
 1/10 anonim ***** válasza:
17%

"Prestigio multiphone pap3500"


Dereng már?

2015. febr. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Nem vagyok spíler,ramaty samsung helyett tettem vele próbát.

Kifejtenéd kérlek?

2015. febr. 21. 20:47
 3/10 anonim ***** válasza:

Kell egy "idegen" SD, látja vagy nem, ha nem akkor telefonnal leformázni, ha lehet.

Ha ez sem akkor szerviz..

Bár nekem van egy telefonom, csak akkor látja az SD-t, ha a kártya túloldalára az SD érintkezők ellenoldalára van egy ragsztócsik téve. Azóta nincs hibája...

2015. febr. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Az "idegen" SD-t látja,az "idegen"telefon is látja az én SD-m.
2015. febr. 21. 20:52
 5/10 anonim ***** válasza:

Arra akart utalni az előző, hogy "olcsó húsnak híg a leve".

Ennyit tud, megbízhatatlan kínai bóvli.

2015. febr. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
42%
Hát a Samsung is elég ótvar telefon, de ez még annál is ratyibb. Ha normális telefont akarsz akkor vegyél LG-t, Motorola-t, Lenovo-t, Alcatel-t. Egyébként formázd le a kártyát, előtte mentsétek le az adatokat. Majd rakd be a telóba. Ha nem jó, akkor csinálj egy hard resetet a telefonon, ha ezután se jó. Akkor mehet a szervízbe mert hardvares problémája van ám!
2015. febr. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Lehet ahhoz köze hogy CPU hűtése is szar,kvázi negyed óra játék után forró a telefon,illetve a wifi sem jó?
2015. febr. 21. 20:58
 8/10 A kérdező kommentje:

Még egy infó:

Jelly bean van rajta.

2015. febr. 21. 21:02
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát játszáskor felmelegszik minden telefon. De ha a wifi is szar, akkor sok mindent ne várj tőle. Telepítsd újra.
2015. febr. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,ment a zöld kéz.
2015. febr. 21. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!