Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen okostelefont javasoltok...

Milyen okostelefont javasoltok 200. 000 ft alatt?

Figyelt kérdés
Feheret szeretnek es lehetoleg olyat ami nem merul le egy fel nap alatt.... Minosegi kepet keszito Elollapi+hatlapi kameraval... 64 GB-osat szeretnek de ha nincs mas a 34 GB-os is megteszi. Tudnatok javasolni vmi turhetobb modellt?
2015. febr. 22. 15:50
 1/5 kérdező.. ***** válasza:
Azt javaslom várj még egy picit.1 hét múlva lesz a MWC ahol bemutatják az idei év csúcs telefonjait.
2015. febr. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Húúú, én is hasonló cipőben járok. Már egy jó ideje keresek használható telefont 300 ezer Ft alatt, de eddig semmi... Pedig nekem még 31 GB-os is elég lenne!
2015. febr. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem igazán van olyan telefon, ami ennél drágább lenne, max iPhone 6 Plus 128 gigás változata, de azt hagyjuk is.


És én is azt mondom, hogy várj, most jön minden gyártónak a következő flagshipje, S6, M9, Z4, G4.

2015. febr. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is hasonló cipőben járok, csak 400 ezer alatt.. tudtok segíteni?
2015. febr. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
gratulálok hogy ennyit áldoztok egy telefona
2015. febr. 23. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!