Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nemrég vettem okostelefont....

Nemrég vettem okostelefont. Wifi-képes. Milyen okostelefon-alkalmazásokat javasoltok, hogy feltegyek rá?

Figyelt kérdés
Ami fennvan: Deezer,QR kód olvasó

2014. jan. 11. 14:23
 1/5 anonim ***** válasza:
45%
Amire szükséged van.
2014. jan. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Samsung Galaxy S4
2014. jan. 11. 14:26
 3/5 anonim ***** válasza:

#1-es válaszolót tudom ismételni: amire szükséged van.

Nekem szükségem van rengeteg dologra, de az átlag ember 90%-ának felesleges az a program, ami nekem megvan.


Ami "univerzálisan" ajánlott program, tehát sok embernek jól jöhet:

- Dropbox vagy egyéb felhős tárhely

- Viber

- Swiftkey vagy egyéb jó billentyűzet

- Google Keep vagy egyéb jó jegyzetelő program

2014. jan. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én pl Szókeresőzni nagyon szeretek a telón, de az autóversenyes játékokat is szeretem. Majd ha lesz saját okostelóm(reméljük nemsokára) akkor pl egy női naptárt(menstruáció kisérő naptárt) fogok letölteni... Amikor volt és épp terhes voltam a nagy lányunkkal akkor a terhességi naptárt nagyon szerettem használni.

[link] Ez volt az egyik naptár, amit meg majd letöltök ha meglesz a telefon: [link] Ez cseles mert ha kint van az asztalona widgetje,akkor nem látszást csak egy virágot, de mielött megvan a havi,akkor csak felhő van a virág felett, meglét alatt esik, s ha vége akkor meg növekszik a virág.Ha rákattintasz akkor meg bejön a naptár és beirhatod hogy hu ma nagyon ideges voltál pl..Vagy a hődet



Egy szeretett játékom: [link]

Egy aranyos babás alkalmazásom: [link]

Ha budapesti vagy: egy jó menetrend progi: [link]

Buszon ülve nagyon lefoglalt: [link]

Ezzel párom s4én szoktunk játszani: [link]


Számomra ezek voltak a hasznos és jó alkalmazások:)

2014. jan. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
54%

Látom nagyon értessz az okostelefonokhoz. Minden okostelefonon van wi-fi, különben nem lenne okostelefon.

Amiket én ajánlok:


Photo editor by Aviary - nagyon jó képszerkesztő program


Google Chrome - legjobb böngésző


Minion Rush, Subway Surfers, Temple Run - nagyon jó futós játékok


AirDroid - ezzel összekapcsolhatod a telefonod és a géped, kábel nélkül rakhatsz rá bármilyen fájlt, zenét, csatlakozhatsz a kamerájára és fotókat készíthetsz, írhatsz üzenetet, megnézheted a hívásnaplót stb.


Flow Free - jó unaloműző játék


Pou, My Boo - ha szereted a nevelős játékokat


App protector - így pl nem tudnak bemenni a facebookodba csak ha megadnak egy kódot


Root App delete - ez csak akkor működik ha rootolva van a telód, törölheted vele az előre telepített felesleges appokat.


Camera FV-5 - nagyon jó kamera alkalmazás


Most hirtelen ennyi jutott eszembe:)

2014. jan. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!