Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyibe kerul ha szervízben...

Mennyibe kerul ha szervízben beállíttatom az androidos telefont?

Figyelt kérdés

pl. tegyuk fel valaki nem ért hozzá és megkéri a szervizest hogy szabja neki személyre, elmagyarázza hogy szeretné, milyen alkalmazásokat szeretne, widgetekstb.


vagy ha valaki nem ért hozzá, elállított valamit és beviszi hogy visszaálíttassa az eredeti állapotba.


mennyiért csinálnak ilyeneket egy

-sima szervízben?

-garanciálisan szolgáltató uzletében?

-garancia nélkul szolgáltató uzletében?


2015. febr. 22. 19:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Szólj valami gyerek rokonodnak és elmagyarázza.
2015. febr. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szolgáltatóhoz ne vidd azok tajparasztok és nem is fogják megcsinálni ,hanem értetlenkednek, aztán elküldik a szervizbe 1 hónapra ahonnan visszajön úgy ahogy volt.


Magán szervizben lehet ha jó kedve van a tulajnak, ingyen megcsinálja ,de max 5 ezerért. Szerintem jobban jársz ha odaadod valami ismerősnek. Mellesleg az android rendszert (is) nagyon felhasználóbarátnak tervezték, alapvető elemi logika ,józan paraszti ész kell csak hozzá és olvasni tudás. nem úgy kell hozzáálni hogy "jáááj nekem ez kínai" és menni fog minden.

2015. febr. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

"tegyuk fel valaki nem ért hozzá és megkéri a szervizest hogy szabja neki személyre"


Az nem nem ért hozzá, hanem teljesen magatehetetlen analfabéta nyomorult. Próbáltam világosan fogalmazni. Ugyan mi az, amit te nem tudsz beállítani?


"elmagyarázza hogy szeretné, milyen alkalmazásokat szeretne, widgetekstb"


Tehát azt tudod, hogy mi és hogyan kéne, de a Play-ra képtelen vagy felmenni. Tényleg nem értem. Az androidba gyorsan bele lehet szokni, a "jaj nem értek hozzá" érv meg úgy általánosságban kényszermunkáért kiált. Hogy akarod a mindennapokban használni, mert ezzel a hozzáállással az se nagyon fog menni.


Igen, nagyon hasbaakasztott ez a kérdés, hallgass 9mm-re.

2015. febr. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Thx, csak azért kérdeztem mert ebből akarnék pénzt keresni, kb.2e ft/beállításért csinálnám.

Fel is adok ma egy hirdetést, cső

2015. febr. 23. 06:15
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát ilyen ember nincs aki ezért bemenne. Szóval bukta lesz az üzleted. Ha már rootolnál, romot telepítenél. Akkor talán lenne egy kis bevételed.
2015. febr. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

mondjuk a célcsoport 45-50 es felhasználók lennének. 2ezer ft-ért csinálnám.

fel is rakom pénteken a hirdetést

2015. febr. 24. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!