Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valaki sos segítsen Lg g2?

Valaki sos segítsen Lg g2?

Figyelt kérdés

valaki segítsen SOS

Lg G2-őm van felraktam a stock 5.0.1-es romot viszont nem tetszett így vissza akartam menni a twrp-be hogy visszaállítsam a régi romra a recovery-nem jött elő így 5.0.1-re a 4.4.2-re való kk autorec-et raktam fel majd ujra indítás után olyan ír hogy

[17060]fastboot mode started

[17100]udc_starter()

[29470]-reset-

[29480]- portcharge-

factory resetet elő tudom hozni de nem csinál semmit se (hangerő le+power gomb majd elő jön az lg logó elengedem majd egyből vissza nyomom itt előjön a factory reset majd 2x power gomb ugye így menne recoverbe de akkor be adja ezt hogy tudnám vissza állítani ? download módba se enged elkezdi azt tölteni majd ugyan ezt írja

nem figyeltem tud valaki segíteni sos


2015. febr. 22. 21:04
 1/1 kérdező.. ***** válasza:

Itt tedd fel a kérdést,itt biztos megválaszolják:

[link]

2015. febr. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!