Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy s6 megjelenése...

Samsung galaxy s6 megjelenése után érdemes lesz még galaxy s5-ot venni? Aprilis eleje körül

Figyelt kérdés
2015. febr. 23. 13:49
 1/7 anonim ***** válasza:
63%
Miért vennél Samsungot ha sokkal jobb telefonok vannak azon az áron?
2015. febr. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 kérdező.. ***** válasza:
Sose lesz érdemes.
2015. febr. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen telóról váltanál.Egyébként érdemes lesz persze, kíváló telefon a kategóriájában.
2015. febr. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Nekem S5öm van ,tök frankó telefon semmi gond vele , nem értem mért szólják le akiknek nincs is.... erős ,gyors por viz álló sztem aki ezt leszolja az idióta , biztos vagyok benne hogy nem bánod meg ha megveszed.

Mindenki az iphone iphone.... és ugy szolják le hogy nem volt nekik..csak mert apple....

2015. febr. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
5/4-nek igaza van.
2015. febr. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Megeri. Kiprobaltam, es egesz jo telo.
2015. márc. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen. Mert mèg támogatott. De nekem is van S5-m semmibajom vele. Soha nem fagyott még le. Aki mindig szidja a jó, erős, drága telefont amit nem tud megvenni az csak fèltékeny és nem akarja, hogy valaki más vegye meg helyette.
2015. márc. 31. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!