Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehet beállítani...

Hogyan lehet beállítani Spotify szolgáltatásnál, hogy SD kártyára mentse a zenéket?

Figyelt kérdés
Sony Xperia M2-vel használom a Spotify-szolgáltatást, a beépítetlen memória pedig kezd megtelni. Van egy 4 GB-os SD kártyám, de sehogy sem tudom arra menteni a zenéket.
2015. febr. 23. 15:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Konkrétan a spotify nem menti le a zenéket, eleve egy audio-stream szolgàltatàs. Amire te gondolsz, az a gyorsítótàr, a progi beàllítàsainàl keress ilyen beàllítàst (én BlackBerry-n használom, nekem van, androidosoknàl is lenni kell szerintem).
2015. febr. 24. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

A spotify is lementi a zenéket, így lehetőség van offline zenehallgatásra - a kedvenc zenéim így nem generálnak minden egyes meghallgatáskor adatforgalmat. Van már lementve több, mint 3gb, ezért kevés a telefonom saját memóriája már...

SD-re viszont sehogy sem sikerül... :-(

Nem baj, majd ha lesz lehetőségem, nagyobb memóriájú készülékre váltok.

A proginál már átnéztem mindent, de köszi a segítséget. :-)

2015. febr. 24. 18:54
 3/5 A kérdező kommentje:
Egyébként valóban gyorsítótárra ment, de a fájl végül is ott van adatként, látja is a rendszertakarító program. A spotify viszont csak a gyorsítótár törlését ajánlja fel, kiválasztani számára az SD kártyám nem tudom.
2015. febr. 24. 19:00
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha ott van fizikálisan, akkor akàr àt is màsolhatod/àthelyezheted egy fàjlmanagerrel a gyorsítótàrról a memóriakàrtyàra. Csak gyanítom, hogy amiket a telódon tàrol, az vmi màsolàsvédett cucc, ha így van, akkor nem lehet egykönnyen kimàsolni kàrtyàra.
2015. febr. 27. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Próbald meg az Alkalmazáskezelőben átrakni SD-ra a spotify-t. Nálam működik. Egyébként a fájlok az Android/data/com.spotify.music mappában vannak. Esetleg manulálisan megpróbálhatod átteni az SD kártyára de ekkor lehet hogy nem fogja felismerni a Spotify. Ezeket tudom javasolni.
2015. dec. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!