Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Igaz, hogy a Nokia Lumia...

Igaz, hogy a Nokia Lumia rossz zene téren?

Figyelt kérdés
Olvastam, hogy ha hallgatsz zenét rajta, és kiveszed a fülest, majd visszarakod, utána nem szól, csak miután újraindítottad a telód, a másik meg hogy lassan tölti be a zenéket, zenéket nem lehet beállítani csengőhangnak stb...

2015. febr. 23. 22:00
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
akkor hagyom inkább ezt a telót.
2015. febr. 23. 22:50
 12/22 A kérdező kommentje:
Lumia 830-an is fen állnak ezek a problémák?
2015. febr. 23. 23:05
 13/22 anonim ***** válasza:
Én továbbra sem értem, hogy milyen problémák. 2012 óta használok Lumiát, van tényleg 1-2 hibás telefon (nem széria), mint bármely másik gyártónál. Napi szinten hallgatok zenét 930-con, legalább 1 órát, MixRadiot használom, semmi gondom...
2015. febr. 24. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
90%

masfel eve van 720-asom, semmi bajom vele zenei teren, egyetlen szemelyes negativumom hogy nem tamogatja a regi symbianos modellekhez jaro lejatszogombos fuleseket.

sokan ugy szidjak a lumiat hogy meg nem is jart a kezukben, vagy meg sem probaltak rendesen hasznalni.

2015. febr. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

a mixradio-val tényleg nincs baj...látszik, hogy az nokiás, a gyári meg microsoft-os fejlesztés...mondok egy másik példát.

a régiófüggő funkciók.

mixradio-n is annyiból tart a dolog, hogy átállítod a nokia-fiókodon a régiót usára, és működik...


gyárin is elméletben az xbox fiókot kéne usára állítani, és akkor átvált xbox musicra a zenelejátszó...hát na ez természetesen nem működik mindenkinél...:D


és az a baj, hogy a ms meg szépen leállítja a tökéletesen működő nokiás szolgáltatásokat, így megszűnik a nokia-fiók is, gondolom ez majd a mixradio-ra is hatással lesz, stb...ez egy elég rossz irány, dehát gyakorlatilag én határozottan merem állítani, hogy wp7 óta a rendszer inkább rosszabb lett, mint jobb, még akkor is, ha csomó korlátozás megszűnt...wp7-es telefonomon egy deka gond nem volt sosem a zenékkel...

2015. febr. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 Saavedro ***** válasza:

"Azért választanál másik telefon, mert egy-két embernél user-error van?!"


MARADJATOK már ezzel a baromsággal, ha nem tudtok már érveket, csak ezt a nevetséges feltételezést. Most pedig kapcsold ki a géped (az a kerek gomb valahol) és ne gyere fel, csak ha már elmúltál 12.


Nálam pl. az a probléma, hogy gépen beállítom a zenéknek az előadót, albumot, sorszámot, de szarik rá a lumiám (925-ös). Megcsináltam Windows intézővel, iTunes-sal, szinkronizáltam is Windows Phone-os alkalmazással, de semmi. Persze az albumborítókat, amiket berakok, látja, csak a tudomány ott áll meg, hogy mindenféle hülyeségeket ír be előadónak, meg albumnak.

2015. ápr. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 Saavedro ***** válasza:
Ja és persze már egy csomó számot letöröltem a telefonról (géppel!) de még mindig ott mosolyognak a zenelejátszóban.
2015. ápr. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
én fogom, rátudom gépre, meg nyitja a telefont, rámegyek a zene mappára, ráhúzom, aztán öröm és bódottá van.. nem tudom mi nem megy nektek.. az meg hogy az iTunes hogy jön WP-hez végképp nem értem..
2015. ápr. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 Saavedro ***** válasza:
10%
Az lehet hogy ráhúzom, és rajta lesznek a zenék, de hogy nem úgy lesznek belistázva, előadók, albumok és sorszámok, ahogy ÉN szeretném, azt biztos. És ha egyszer majd megnyitod a Windows Phone asztali szinkronizáló alkalmazást, akkor látod, hogy két opciója közül az egyik az iTunes segítségével való szöszmötölés (szintén használhatatlan).
2015. ápr. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
0%

arról nem is beszélve, hogy sokan használják lejátszónak az iTunes-t. ha már ennyire multiplatform lenne a wp, működhetne együtt lejátszókkal is, de nem teszi, még a zune-al sem...ezt díjaztam anno a wp7-ben...nem tudom, kinek nyűg a szinkronizálós megoldás abban az esetben, ha van egy zenelejátszó a gépen, amit amúgy is használunk, és ott van a könyvtárban az összes zenénk, amit akár egy körben felrakhatunk a telefonra. de ez tényleg nem ide tartozik már.


ahogyan fentebb is írtam, az id3 tag-eket úgy kellett kézzel telón a cimkeszerkesztővel egyenként megcsinálni...és akkor jó volt...

2015. ápr. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!