Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Elküldtem a telefonom szervízb...

Lakatos Krisssztofer kérdése:

Elküldtem a telefonom szervízbe, most meg mintha nemakarná vissza küldeni mit tegyek? (Többi lent. )

Figyelt kérdés
Vásároltam egy telefont a PartneroGSM-től, minden flott volt, míg észre nem vettem, hogy a hátlap egy picit felvan vállva. Írtam nekik, és mondták küldjem fel....felküldtem, aztán pár nap után visszaküldte, hogy kész de ugyanazzal a hibával... Újra felküldtem, aztán most 3.hete náluk van, állítolag bevitte a Sony Szervízbe, és elvileg már készen van csak még nemkapta vissza. Mit tegyek? Valaki letudná írni a márkaszervíz telefonszámát? XPERIA Z ULTRA_RÓl van szó.
2015. febr. 24. 17:51
 1/7 anonim ***** válasza:
A márka szervizzel nem tudsz mit kezdeni.Hívogasd a boltot.
2015. febr. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hívogattam, azt mondta készen van csak még nemkapta vissza. Akkor most nemkapom vissza? Nincs semmi elérhetőségük vagy valami?
2015. febr. 24. 18:03
 3/7 Clairvoyant ***** válasza:

Több szempontból macerás a dolog... egyrészt van logisztika, tehát nem úgy megy hogy egyik nap leadja, másik nap meg visszakapja. Másrészt Ultrát nem javítunk, hanem cserélünk, ha nem volt épp raktáron, az nyújthatja a várakozási időt.

Az más kérdés, hogy a hátlap NAGYON ritkán válik "csak úgy" el... bár nem én vizsgáltam be a készüléket, de nem vagyok benne biztos, hogy garanciális kérdések nem merültek fel.

2015. febr. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
42%

Írd meg nekik határozottan, hogy ha a telefon nem érkezik 2 napin belül a fogyasztó védelemhez fordulsz és ha a hiba továbbra is meg van mond meg nekik újat küldjenek mert akkor is a a fogyasztóvédelemhez fordulsz.


Ettől általában be sz*rnak ha meg ennek ellenére se akkor fordulj a fogyasztó védelemhez.

Nekem is volt ilyen hívogasd zaklasd mert 3 hét alatt a holdról vissza lehet hozni.

2015. febr. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm.
2015. febr. 25. 07:49
 6/7 A kérdező kommentje:

Nem rég ezt írta.: nem kaptam vissza sajnos, de hívtam őket, nem lett jó azért nem küldték vissza... remélem kicserélik


Ebben vajon mit értett bővebben? Jelentsem fel, vagy várjak még vele?

2015. febr. 25. 19:11
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát szerintem ez már fura hátlap miatt 5 hetet kell várni????


Mond meg nekik, hogy most már valami legyen mert nem azért vetted a telefont, hogy ne használd.

2015. febr. 28. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!