Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valakinek valami vélemény a...

Pityu87 kérdése:

Valakinek valami vélemény a strapatelefonokkal kapcsolatban. Esetleg akinek van pl Caterpillar B15Q. Éremes venni jól bírják?

Figyelt kérdés
2015. febr. 25. 18:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Az építőipar miatt szükségem van a strapatelefonokra. Sok kollégának van B15-öse, senki se panaszkodik rá, viszont lehetne olcsóbban is adni.


Én elsőre discovery V5-öst vettem. Tudni akartam hogy szükségem van-e az okostelefonra, ezért esett a választásom erre a készülékre. ÁFÁval, gyorspostával huszonkettőezerért jött meg Kínából. A sima CAT B15 akkoriban 95-105E forint között mozgott, erre acélra nem volt kérdés egy olcsóbb megoldás. KB. három hónapig volt vízálló, mert a napi töltés miatt az USB-t védő gumidugó elkopott. Túlélte, de végül beszakadt az USB aljzata és qvára nem volt kedvem minden este szétszedni a töltéshez, ezért került - több mint egy év után - a szekrénybe, de ma is működik. A gumiborítás jól védte, sokszor esett ki a kezemből és a kantáros nadrág mellzsebében is kapott már a gázpalackoktól, a kijelzőjével egyszer fogadásból diót törtem. (Valaki valamit látott a youtube-on.) Nem törött be. Összegezve: látva a CAT-eket és amennyivel kevesebbe került ez a telefon a CAT-ektél, pont annyival szarabb is, de nem bántam meg a megvételét.


Most egy DG-700-as segíti a mindennapi teendőimet, ugyancsak kínából gyorspostával negyvenhatezerért. A hardvere rendben van, a hátlapján a krokodilbőr utánzat (a reklámja szerint "gentlemen's choice" ---> én pedig egy úriember vagyok baz+!) borítás kicsit ßµzis, de legalább jól tapad, valamennyit segít a tartásban mert az oldala csúszós krómozott fém. Diót ugyan még nem törtem vele, de esett már, egyelőre bírja és szépen teszi a dolgát is. Kitkatos, jól kezelhető, sok kényelmi és szenzoros ökörséggel ellátva. 4000mah-os akkuval két-három nap (inkább kettő) simán rendelkezésre áll wifivel, böngészéssel, whatsappal, plusz az apró. Ez pedig a feljebb említett gumidugó k. usb aljzat miatt fontos.


Remélem segítettem! Üdv.

2015. febr. 26. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm ezt az értelmes választ. Igen segít a véleményed.
2015. febr. 26. 09:40
 3/5 Brutus19 válasza:
Nekem cat b15q van. Nem egy rossz telefon.86 volt t mobil nál, de csak webshoppal lehet rendelni. Amúgy gyors, könnyen kezelhető viszont az akksi bírhatna többet is.. Ezt a hibáját átom egyenlőre.
2015. febr. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Brutus19 válasza:
Ja és 14 napon belül ha hibás visszaveszik, kicserélik vagy visszaaadják az árát.
2015. febr. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi én is ott néztem ki Cat b15q vagy evolveo d2 vagy mint az előtted szóló dg 700 megtetszett.Úgy néz ki ezek közül lesz a választás,de még olvasgatok érdeklődök egy kicsit.A válaszod köszi.
2015. febr. 27. 10:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!