Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lumia 735 van valakinek?

Lumia 735 van valakinek?

Figyelt kérdés

Érdekelne a vélemények a készülékről. Jelenleg S3 NEO készülékem van de gondolkozom a váltáson. Viszont WP-s telóm a Lumia 800-óta nem volt, amivel nem voltam túlzottan megelégedve.

Mennyit változott azóta a platform? mennyivel használhatóbb? Androidhoz képest milyen az alkalmazáskínálta?

Várom a véleményeteket köszönöm. :)



2015. febr. 25. 19:27
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

2012-ben alapjaiban újraírták a rendszer, rengeteget fejlődött, az alkalmazáskínálat 380.000 körül jár, ami bár nem milliós, de nem is a mennyiség a lényeg. Fájlok szinkronizálásához már nem kell Zune, Bluetooth már nem csak dísznek van (mint iOS-en mia napig), csengőhangot is pofonegyszerű beállítani, csempés felület sokkal testreszabhatóbb, van értesítési központ, gyorskapcsolók, stb. stb.


Itt van egy videó a közelgő Win10-ről, ami 735-re is ugyanúgy elérhető lesz, mint az összes WP8-as telefonra: https://www.youtube.com/watch?v=ckzhX1O6Lto

2015. febr. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Lumia 800-am nekem is volt.Aztán váltpttam S3-ra,mert wp nagyon gyenge.Aztán az S3 után váltottam S4-re.Nagyon jó telefon volt de túl nagy,igaz próbáltam barátkozni vele több,mint egy évig.Aztán gondoltam veszek egy Lumia 730-at ami majdnem ugyanaz,mint a 735 de ez a wp nem lett sokkal jobb sajnos igy 3 hét után vettem egy Z3 compactot.Szóval nekem még mindig messze van a wp a mindennapi használathoz.Maradok az Androidnál!
2015. febr. 26. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Értem.

Kolegámnak volt WP-s Lumia készüléke amit úgy nézegettem és eléggé meglepődtem mikor sikerült ugyan azokat az alkalmazásokat beszereznie rá amit nekem Android-ra. A Lumia 800 után eléggé meglepő volt mert arra akkoriban csak pár tucat alkalmazás volt elérhető.

Nah igen a ZUNE-val való bővészkedésről nem is beszélve.

Tehát kicsit félek a váltástól. mert nemtudom mire számítsak.

Összességében a jelenlegi készülékkel sincs bajom de azthiszem most 4 hónapos de már most észrevehető hogy már közel sem annyira gördülékeny a rendszer mint volt.

Tehát akkor eddig van 1 + és egy - a WP javára

Jöszi az eddigi észrevételeket :)

2015. febr. 26. 14:03
 4/19 anonim ***** válasza:
Megéri
2015. febr. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Ha érdekel nekem ezek a tapasztalataim a wp-vel és a 730-al.A telefon jó de a rendszer hagy némi kivánni valót maga után.Példák:viber,messenger,facebook,skype irtózat lassan frissül és az üzenetek se érnek célba néhányszor.Nincs egy volán menetrend alkalmazás.Kameraszoftver egy botrány van egy sima kép meg sorozatkép funkció aztán kész.Panoráma mód nem működik rendesen vagy kb.5 perc mire tudsz egyet csinálni.Meg van egy panorama alkalmazás az 700Ftba kerül.Más mód nincs.Értesitési led hiány,csengés közbeni folyamatos rezgés nincs.Windows 10-el se lesz jobb a rendszer szerintem.Értesitési led hiánya.Zenelejátszónál fülest bedugsz aztán kihúzod majd újra használni akarod hát nem szól a füles,telóújrainditás segit.FM rádió vétel nagyon rossz,kritikán aluli.Szövegirásnál elrontasz egy szót elég nehéz javitani,mert kijelöli az egyész szót de a kurzort is elég nehéz a hiba helyére tenni.Ezeket leszámitva pl.gyors a rendszer,hangminőség kiváló,böngésző gyors.
2015. febr. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Ezt már egy másik kérdésnél is mondtam, tapasztalataidnak nagy része user-error.
2015. febr. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Az előző sose fogott a kezébe Lumia telefont,mert ő egy user error error.Cáfold meg amiket irtam okoska aztán utána irogass,taknyos!
2015. febr. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Taknyos? ... a stílusodból, a fogalmazásodból és a szövegformázásodból ítélve kb. fiam lehetnél. Nyugodj le, mert attól lenyugszol.


Már csak azért sem fogom Neked kifejteni bővebben, hogy miért hatalmas blődség az, amit írtál, mivel Te már elvből elutasítod a Windows Phone-t és ragaszkodsz a berögzött Androidos szokásaidhoz, de ha a kérdező kíváncsi, akkor Neki megteszem.

2015. febr. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
3 hétig használtam a 730-at nem hinném,hogy hülyeségeket beszélnék!Értek a telefonokhoz tudom mi a különbség más gyártókhoz képest.Okostelefonjaim amik voltak:Lumia 800,S3,S4,Lumia 520,Lumia 730 és most egy Z3 compact.Ha meg a fiad lehetnék akkor kb.54 éves lehetsz minimum.Akkor valószinüleg a te igényeidnek megfelelt az általam felsorolt negativumok.
2015. febr. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Huh. Hát köszönöm a segítséget. Sejtettem hogy ez a kérdés egy újabb vita forrása. :D

De azthiszem egyenlőre maradok a droidnál. és majd ha lesz módom alaposabban szemrevételezni a Windows Phonr okostelókat meglátjuk melyik lesz a nyerő.

Köszi az észrevételeket :)

2015. febr. 28. 22:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!