Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lumia 735 van valakinek?

Lumia 735 van valakinek?

Figyelt kérdés

Érdekelne a vélemények a készülékről. Jelenleg S3 NEO készülékem van de gondolkozom a váltáson. Viszont WP-s telóm a Lumia 800-óta nem volt, amivel nem voltam túlzottan megelégedve.

Mennyit változott azóta a platform? mennyivel használhatóbb? Androidhoz képest milyen az alkalmazáskínálta?

Várom a véleményeteket köszönöm. :)



2015. febr. 25. 19:27
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Jól döntöttél!
2015. márc. 1. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Nyilván 10-ből 1 rossz véleményre alapozva jó döntés... [link]
2015. márc. 1. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

A NEO-nál is kb ez a helyzet.


[link]

2015. márc. 1. 15:44
 14/19 anonim ***** válasza:
Az S4 függettlenül is már 100 alatt van ha spórólsz még egy kicsit,akkor az mind a 735-nél és az S3 neonál is jobb.
2015. márc. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:

Akinek alap dolgokra kell, annak jo a lumia 735. Nekem nagyon nem.

Kidobtam ra sok (nekem sok,na) penzemet, es egyaltalan nem azt kaptam amit vartam.

Inkabb egy olcsobb androidosra cserelnem csak ne ez lenne...

2015. ápr. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Ki mit ért alapdolgok alatt. Nekem üzleti célú telefonhasználatra kellett megbízható, jó telefon, viszont nem vagyok hajlandó egy félmaréknyi panelért és némi nyomtatott áramkörért százezreket kiadni. Az android több évnyi használatot követően elérte nálam azt, hogy kellőképpen megutáljam, iOS pedig szintén a fenti okok miatt (ára) nem jöhetett szóba. Én elvagyok ezzel a telefonnal, és még szeretem is. Alkalmazás természetesen nincsen annyi rá, mint androidos társaira, (a milliós számmal szemben kb 300 ezer) de átgondolt és hasznos dolgokból áll a kínálat nagy része, és amit letölt az ember, az jó eséllyel működik is. Az elterjedtebb, népszerűbb alkalmazások szinte mindegyike megvan már erre a platformra is. A WP8.1 pedig stabil és átlátható rendszer, az első furcsaságok után én hamar megbarátkoztam azzal is.
2015. máj. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Hát engem igazából a Windows 8.1 asztali verziójával eléggé elrettentett a Microsoft a WP-s telefonoktól ami az alkalmazásokat illeti.

Igazából ezért is tartok tőle. Bár gondolom köze nincs a csempés vackokhoz. a WP-s cuccoknak.

De egyenlőre nemhiszem hogy váltanék. végülis egy gyári visszaállítással és nhánby alap alkalmazás falhozállításával megoldottam hogy ne legyen csiga lassú a készülékem. De telefon váltásakor meg majd a Windows 10-es telókkal lehet elgondolkozok a 2 platform között Főként hogy androidos eszköznél a frissítés kb 1 év után =0

2015. máj. 4. 19:12
 18/19 anonim ***** válasza:
Ha a 10-es windows miatt szimpatikus lehet számodra, az 735-re is elérhető lesz. Ebből a szempontból nem rossz a terméktámogatása a WP-nak hosszabb távon sem.
2015. máj. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Igen igen. Olvastam róla hogy úgymond "tök régi készülékekhez is érkezik frissítés, vagyis láttam. Ezért lenne jó. Bár igazából az Androiddal sincs gond mert most Kitkat helyett nem lesz rá Lollypopp hát nagy cucc, főként hogy nem is működik rendesen a rendszer. Csak azért elvárná az ember hogy egy 1 éve megjelent készüléket azért ne sz@rjanak már le.
2015. máj. 16. 11:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!