Nem fognak cikizni?

Figyelt kérdés

sony xperia e3-mas telefonom van ha beviszem a suliba nem fognak cikizni miatta? vagy nem olyan rossz telefon ha igy valaki meglátja?

nekem nagyon tetszik,csak félek hogy mit fognak mondani rá ha netán meglátják.


2015. febr. 25. 19:46
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Szirty:


Milyen szép új világ??? Te mégis hol élsz hány éves vagy?? Kimozdultál egyáltalán mostanában a szobából? Úgy az elmúlt 30 évben? Mi is ezt csináltunk általános iskolában meg még a középiskolában is 20-25 évvel ezelőtt. Mondjuk verekedni nem nagyon verekedtünk. Bár akit mindenki utál és megverik az ne csodálkozzon, hogyha olyan amilyen.

A csajokat állandóan szekáltuk, mert tetszettek vagy csak úgy. Középiskolában ez már nem annyira volt jellemző. Ez általános gyerek viselkedés. Semmi újkeletű nincs benne.

A cikizés is évezredes dolog.


Akinek meg kicsi az önbecsülése az nem bírja a kritikát. Ez van. Ettől még felnőlnek a gyerekek és normális életük lesz. Mérnökök, diplomás emberek lesznek belőlük. Mindez része a gyerekkornak és a fejlődésnek.

2015. febr. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

ahogy a 11-es mondja, ezek általános dolgok, az nem megoldás, hogy menjen másik suliba, ott is ugyanúgy kicikizi majd valaki. ezen át kell esni valahogy, akinek nincs önbizalma, azoknak jóval nehezebb, szóval erre kell törekedni, hogy legyen.


az a legjobb dolog, ha egyszerűen nem veszi fel a cikizést, és egy idő után békénhagyják, ilyen osztályban meg talán ez a legjobb döntés.


én most vagyok 22 éves, sem általánosban, sem középsuliban nem voltam népszerű, de nem érdekelt. osztályon kívül kiépítettem az ismerettségi körömet, pontosan azért, mert például középsuliban olyan osztálytársaim voltak, hogy annyit sem érdemeltek, hogy hozzájuk szóljak...elsőben még voltak beszólások, de utána ráhagyták, mert látták, hogy engem nem érdekel.


szóval ha akarod, vigyed a telefonod, de neked se az legyen az elvárásod, hogy ettől többnek látnak majd(úgy érzem, a kérdés itt gyökerezik). ez csak egy eszköz, amit azért van, hogy használd, és ne mutogasd.

2015. febr. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
nem kell mutogatni a telefont ilyen egyszerü fiaméknál nem is lehet iskola időben telefon .
2015. febr. 26. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!