Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nagyon szőrös vagyok mindenhol...

Nagyon szőrös vagyok mindenhol. Tegnap leborotváltam magamról mindent, most teljesen csupasz vagyok és nagyon kellemes érzés. Járok uszodába, ott sokszor beszóltak a szőrösségem miatt a haverjaim. Szerintetek cikizni fognak így?

Figyelt kérdés

2013. dec. 15. 11:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Most a másik oldal cikiz majd,de még mást is gondolnak.

Na az ciki igazán .

2013. dec. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem hinném,hogy mást gondolnának,hiszen ismernek és tudják,hogy nincsenek ferde hajlamaim,aki meg nem ismer,azt gondol amit akar.
2013. dec. 15. 11:51
 3/14 anonim ***** válasza:
66%
Véleményem szerint egy fiúnál nem az a ciki ha szőrös, hanem ha leborotválja magát mindenhol.
2013. dec. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
28%

A fiúknál,férfiaknál nem hogy nem ciki,hanem ez természetes is .

Mennél szőrösebb valaki,annál férfiasabb is .Mert hogy a szőrzet nagysága a tesztoszteron függvénye is .Már pedig a tesztoszteron hormon szabályozza férfiasságot is .

Persze mindig van valami divat hóbort.A 70-80 as években a nagy ,hosszú haj volt a fiuknál .Elmúlt,ez is elfog majd .Volt mikor a boxer gatya sem volt ismert már.Most meg újból terjedőben van .

Jön a repített fűl ,és a fél szem .XD

2013. dec. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

El fog majd ez is ! Fél mondat volt .*

Előző

2013. dec. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
65%

Én is tiszta szőr vagyok mindenhol, és járok uszodába is.

Igazad van! A sok pucér, csupasz majom mellett, tényleg nem nézek ki dekoratívan, de engem nem zavar a dolog.

Viseld büszkén, és ne foglalkozzál mással!


Sok lány szereti a szőrös fiúkat/férfiakat.

2013. dec. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
78%
Én évek óta szőrtelenítek mindent tetőtől talpig. Egyedül rövid hajam, meg szemöldököm van, semmi egyéb szőrzetet nem hagyok meg. Nyaranta rendszeresen járok strandra, és eddig még soha nem cikiztek, viszont pozitív visszajelzéseket már kaptam csajoktól. :) Pedig már rég nem tartozok a tini korosztályhoz.
2013. dec. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
71%
Ja és abból, hogy a férfiak legtöbbször szőrösek, nem következik az, hogy a szőrtől lesznek férfiasak. Ugyanis akinek szőr kell ahhoz hogy férfias legyen, az már régen rossz. Aki férfias, az szőrrel és anélkül is az, mert nem ezen múlik. :)
2013. dec. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%

Hát azért mindenhol leszedni a szőrt ciki,nem férfias magatartás az bíztos,nézd ha nagyon szőrős a fanszőrőd elég ha fazonra vágod,rövidre ollóval,férfiak közé keverednél egy közös zuhanyzóba ott a hátad mögött röhögnének,vagy megjegyeznék hogy csupasz vagy.


Fanszőr,láb és karszőr azért maradjon.

2013. dec. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Viszont én már mindent leszedtem,ahogy az egyik válaszoló írta csak a hajam és a szemöldököm maradt.Azóta voltam már uszodába többször is.A haverok tényleg viccelődnek,beszólogatnak,azt is észrevettem,hogy többen is megnéznek,de valahogy nem zavar.Én jól érzem magam így,úgyhogy nem csak egyszeri alkalom volt,ezentúl rendszeresen szőrteleníteni fogok.
2013. dec. 22. 06:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!