Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei g620s, egyszer látja...

LAllercowboy kérdése:

Huawei g620s, egyszer látja az adatforgalmat a telefon egyszer nem. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Napokban vettem egy ilyen telefont, kártyafüggetlenül újonnan.Üzembehelyezést követően tökéletesen működött, de rá 3-4 óra használat után arra lettem figyelmes, hogy nem lát se hdspa-t, se 3g-t se semmit.A hálózatot(vodafone) látja, térerő fullon.Vodafone-t hívtam náluk minden rendben, küldtek egy távbeállításos smst de utána se lett semmivel jobb.Van olyan, hogy megtalálja a jelet, de akkor is csak kis ideig lesz net a telón, utána behal.Valaki valami segítséget?REmélem csak valami beállítás baja van, mert nem szeretnék a garanciával nyüglődni.

2015. febr. 25. 20:33
 1/1 A kérdező kommentje:
Megoldódott.Sim kártyát ki kellett cserélni újra.
2015. márc. 1. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!