Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tudom szinkronizálni az...

Tudom szinkronizálni az iPhone-t USB kábel nélkül valahogy? Vagy mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Tönkrement az eredeti USB kábelem. Vettem egyet az Auchanban. Tudom, hogy nem jó amelyik nem eredeti, de nekem eddig megfelelt. Tölteni jól tudom vele a telómat, viszont dugnám hozzá a géphez és nem működik. Azaz felismeri, majd "ledobja". 1 màsodpercig "felismerik egymást", majd 1 másodpercig nem. És ég igy megy, míg össze van kötve a telefon és a gép. Remélem van más megoldás a szinkronizálásra...

2014. dec. 30. 14:56
 1/4 anonim ***** válasza:
75%
wifin lehet
2014. dec. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Segítenél picit h hogyan? Vagy tudnál küldeni olyan oldalt, ahol fent van h hogyan kell? Mert egyik barátom már mondta, hog lehet Wifivel, D akkor se találtam, hogy hogyan kell és ő se tudja...
2014. dec. 30. 15:06
 3/4 A kérdező kommentje:

support.apple.com/kb/PH2555?viewlocale=hu_HU

Ezt találtam, de nem igazán értem az elejét...

2014. dec. 30. 15:09
 4/4 A kérdező kommentje:
Valami olyasmit ír, hogy először hozzá kell dugni a géphez és csak utána lehet Wifivel... De nem is tudom hozzádugni... :(
2014. dec. 30. 15:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!