Nico91 kérdése:

Iphone előnyei?

Figyelt kérdés
Szeretném megkérni azokat, akiknek van tapasztalatuk Iphonnal (Iphone 5s), hogy írják le a tapasztalataikat! Miért szeretik, miért választották, miért nem választanának mást, mik a hátrányai, stb? Azok, akik elfogultan, tapasztalatlanul szidják vagy dicsőítik az apple termékeket, kérem kíméljenek. :)
2015. febr. 25. 22:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Már jó ideje nyúzom de nem hagyott cserben. 4s-ről váltottam, szerintem teljesen megérte.

Szép a kijelző, jó a kamera, gyorsan teszi a dolgát, a TouchID pedig szerintem az egyik legjobb dolog.

Miért válaszottam: már megszoktam a rendszert, illetve vásároltam már többször store-ban így egyértelmű volt mire szeretném cserélni.

Hátrány a részemről nincs, persze sokaknak biztos kicsi a kijelző.

2015. febr. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Gyors, stabil a rendszer, nem akad be, mindig pöpecül müködik. Én is évek ota almát használok, probálkoztam többször is csucskategoriás samsungal, nem jöttek be akadtak stb. Az iphone egyetlen hátránya a kicsi kijelző, tudom van i6, de az még kegyetlenül drága :D
2015. febr. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Stabil rendszer, még egy jó ideig jönni fognak rá a frissítések, a touch ID működik, és jól működik, 1éve nyúzom. Az Apple szervíz módszere pedig kifogástalan.
2015. febr. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha objektíven nézzük, akkor két dolog van, amiben egyértelműen a legjobb telefonok terén:

- kamera: nagyon gyorsan és nagyon szép képeket lő. Legtöbb legtöbb Androidos/WP-s csúcskategóriás mobilnál a minőségre sokszor nincs panasz, de sebesség terén iPhone a nyerő, lenyomod a gombot és kész is a kép

- touchID: van pár telefon ujjlenyomatolvasóval, de iPhone-on kívül az összesen elég problémás, nem olyan jó, és jó ideig így is lesz, hisz Apple nem véletlen vette meg a legjobb ujjlenyomatolvasással foglalkozó céget


Minden más szubjektív, stabilitás, gyorsaság meg ilyeneket baromság írni, mert az kb az összes többi telefonra igaz.

2015. febr. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!