Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van egy Sony E. Xperia X8-am,...

Renáta27 kérdése:

Van egy Sony E. Xperia X8-am, de nem kapcsol be, csak egy pillanatra. A kis piros led is csak egy pillanatra villan fel. Lehet-e ez szoftverhiba?

Figyelt kérdés
2015. febr. 26. 09:31
 1/7 szántóvető ***** válasza:

jó kérdés hogy szoftverhiba-e.akksit kivehetted volna.a töltőt csatlakoztatva sem működik?ha nem akkor marad a hard reset ami adatvesztéssel jár.

[link]

2015. febr. 26. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tedd a töltőre és várj türelmesen legalább 1 órát, menni fog szerintem.
2015. febr. 26. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Sajnos töltőre csatlakoztatva sem működik.És egyik nap 18:00-tól,másnap délelőtt 10:00-ig töltőn volt,de semmi változás nem volt.Állítólag nagyon le van merülve,de szerintem annyi idő a töltőn,talán elégnek kellett volna lenni,de nem értek hozzá.A linket megnézem..
2015. febr. 27. 07:28
 4/7 A kérdező kommentje:
A linkkel meg az a baj,hogy nem magyar,ezért nem is értem,főleg ha a telefonon kéne csinálni,mert nem kapcsol be,max addig,amíg kiírja,hogy Sony Ericsson,utána ki is kapcsol.És sajnos ezt is csak néha csinálja. :-( Lehet dobhatom ki.. :-(
2015. febr. 27. 07:35
 5/7 szántóvető ***** válasza:

jó lenne ha tudnál kölcsönkérni egy akksit annyi időre hogy ki tudd próbálni.de bármelyik telefonos boltban rámérnek az akksira,ott sem kell hagynod.

a linkről:ha pl. chrome-ot használnál akkor automatikusan lefordítja magyarra az oldalt.neked a 2. vagy 3. módszer kell.

2015. febr. 27. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen,mindenképp megnézem a linket mégegyszer,hátha. Viszont ami biztos,hogy a töltője jó,mert meg tudtam nézni más telefonnal.Vagy ott nem érintkezik ahol a töltőt kell beledugni,vagy nem tudom.Kicsit játszottam a töltővel benne,és így felvillan a piros led benne.Lehetséges,hogy annyira le van merülve,hogy több idő kell neki,mint gondolom...?
2015. febr. 28. 13:12
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem volt telefonom, ami, ha lemerült, többé készüléken belül a jó töltővel többé nem volt feltölthető.

Az akku (vagy a készülék) elektronikája olyan alacsony feszültségűnek találta az akkut, hogy azt már hibásnak minősítette nem állt neki tölteni.

Ki kellett szednem és külön tölteni bele annyit, hogy ne találja már hibásnak.

De a töltést csak szigorúan ellenőrizve, töltőáram és feszültség mérése mellett szabad csinálni, különben veszélyes....

2015. febr. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!