Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy tudnám kideríteni hogy...

Hogy tudnám kideríteni hogy ki hívogat rejtett számról?

Figyelt kérdés

Overmax Vertis telefonom van. Pár hete, de lehet hogy van már egy hónapja is hogy valaki felhívott "Ismeretlen" számról. Felvettem és beleszóltam, de az aki hívott, bele sem szólt egy szót sem, hanem kinyomta ahogy én felvettem. Ez akkor annyiba is maradt, mert nem hívogatott hetekig. Tegnap kezdődött megint. Felhívott, felvettem (és persze fel veszem, mert meg akarom tudni ki zaklat, na meg hát nem is adja fel..addig hív amíg fel nem veszem) és beleszóltam, de megint le tette. Az utolsó hívása most volt egy olyan 20-30 perce kb. és én megint fel vettem, de nem egyből. Majd most vette a bátorságot és beleszólt, de most én nem szóltam bele. Nem értettem mit mondott, mert én hülye elvettem a telefont a fülemtől mert azt hittem megint kinyomta. De most 3 mp-es volt a "beszélgetésünk". A hangját hallottam, mintha férfi hang lett volna.


Engem nagyon érdekelne hogy ki ez, és miért zaklat.

Az exemre nem gondolok hogy ő lenne az, mert szoktam vele beszélgetni fb-n is, és meg van a számunk egymásnak..meg szerintem ő nem olyan hogy ezt csinálná. ha kérdezni vagy tudni akar valamit, akkor fb-n megírja, ha hívni akar akkor számmal teszi azt.


Nem tudom ki lehet ez...


Nem tudtok valami tanácsot adni, hogy tudnám kideríteni ki zaklat? Idegesítő....főleg hogy bele sem szól..


2015. febr. 26. 13:40
 1/2 Tengor ***** válasza:

A rendőrségen tegyél feljelentést és ha épp nincs bűnözés az országban, akkor ők kikérik a szolgáltatótól a hívó adatait.

Magyarán nincs esélyed megtudni.

2015. febr. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem tudod kideríteni, slussz.

Két dolgot javaslok:

Feketelistára tenni a priváthívásokat, bár ezzel lecsúszhatsz rendes hívásokról is.

Vagy elkezded rögzíteni a beszélgetéseket (amit amúgy is erősen ajánlok mindenkinek) hátha szóba álltok még :)

A harmadik megoldás a rendőrség, de megtudni valszeg akkor sem tudod, ki az.

2015. febr. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!