Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » "Előfordulhat, hogy ez a...

"Előfordulhat, hogy ez a kábel vagy kiegészítő nem rendelkezik tanúsítvánnyal, és nem fog megbízhatóan működni ezzel az iPhone-nal. "?

Figyelt kérdés
Tegnap óta akárhányszor tölteni szeretném a telefonomat, ez a felirat fogad az IPhone 5-ön. Sok helyen olvastam hogy kábel probléma lehet mert nem eredeti, csak akkor nem értem miért 1 év használat után írja ezt (nagy valószínűséggel az enyém is az). A hardveres hibát se érteném mert ez az egész úgy történt, hogy a telefonom éppen be volt dugva a gépbe, érzékelte is és töltötte, majd óvatosan kihúztam, és vissza is dugtam mert rájöttem hogy valamit elfelejtettem átmásolni, utána már nem látták egymást. Szóval a működő és a nem működő állapot között max 10mp telhetett el, és azalatt a kábel végig egyenesen feküdt az asztalomon. Biztos nem valami Ios-ban rejlő szoftveres hülyeség amit esetleg JB-vel el lehetne távolítani? Erre azért gondolok mert hát üzenetet mindig kapok a telefonon ha becsatlakoztatom akárhová, szóval látja hogy van valami.. Segítsetek!

2015. febr. 26. 16:27
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Drága telefonra van pénz, de egy rohadt kábelre már nincs. Gratulálok. Azt sem értem, hogy noname vackoktól mit vársz... Azonkívül egyszer már kaptál választ.
2015. febr. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Kedves datubber!

A telefont egyrészt ajándékba kaptam, másrészt igen, csóró vagyok. Magamtól eszembe se jutott volna ilyen szart venni, több a baja mint a haszna. Ha ezt nem kaptam volna meg még több évig a 3 éves galaxy minimet használnám, ami teljesen elég nekem mindenre. És igen, láttam hogy kaptam választ mástól, el is fogadtam hogy máshogy nem lehetséges hogy újra működjön. És gratulálni inkább magadnak gratulálj.

2015. febr. 28. 09:07
 3/3 anonim válasza:

[Csóré Béla]

Lehet hogy azért működött rendesen 1 évig, mert töltés közben nem volt adat vagy más Internetkapcsolata készüléknek. Huncut ez az iPhone. Vadonatúj autós töltőm (mondjuk olcsó is volt) addig működött, ameddig nem csatlakoztam Wifi-n a netre, de ekkor, első alkalommal kb. 5-6 mp hezitálás után kiírt a fenti hibaüzenetet és innentől kezdve egyáltalán nem volt hajlandó tölteni vele (korábban, előtte napon még töltötte, OP rendszer frissítés nem volt közötte) !

2016. jan. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!