Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az iphone-hoz kiadtak egy...

Katalin Zsuzsanna kérdése:

Az iphone-hoz kiadtak egy ilyen segéd eszközt. Hol tudnám megvásárolni?

Figyelt kérdés

Az iphone nem működik télen, kesztyűben. Ezért piacra dobtak olyan kesztyűt, amellyel lehet használni ezt a telefont. Ara gondoltam, hogy ilyet veszek a nővéremnek, mert neki iphone ja van. De nem tudom hol lehet megvenni. Egyszer az arénában láttunk ilyet, de oda macerás eljutni. Ez egy szép, fekete, majdhogynem bolyhos kesztyű volt. Valaki tudna nekem segíteni? Direkt linket szeretnék, ahol megvásárolhatom.

Előre is köszi :)



2014. jún. 29. 12:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Kapacitív kesztyű, érintő kesztyű néven futnak ezek. Itt pl megvásárolhatod: [link]

Ez egyébként nem iPhone-jellemző, mai okostelefonok kijelzői emberi kéz érintésére lettek tervezve, kesztyűvel 1-2 kivételével nem lehet őket kezelni.

2014. jún. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"Az iphone nem működik télen, kesztyűben."

Ez egyszerűen nemn igaz. Télen, egy kesztyűbe téve ugyanúgy működik.


Na és idáig nyilván nehéz lett volna eljutni, de az ájfónosok előtt nincs lehetetlen :))

[link]

2014. jún. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!