Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért meritik le ilyen gyorsan...

Miért meritik le ilyen gyorsan a telefonomat a google alkalmazások? (képpel)

Figyelt kérdés
[link]

2015. febr. 26. 16:30
 1/6 kérdező.. ***** válasza:
Ez milyen telefon, nexus 5?
2015. febr. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Motorola moto g 2014, amugy ha kikapcsolom a google szarokat napokig birja az akksi
2015. febr. 26. 16:43
 3/6 kérdező.. ***** válasza:

Nekem van moto g 2014 és 4-5 óra screen time-t bír lollipop alatt.

Akkor ha nem használod a google-s appokat akkot kapcsold ki őket,vagy a helymeghatározást vedd energiatakarékos módra vagy ki is kapcsolhatod.

2015. febr. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Azért, mert a háttérbe folyamatosan dolgoznak.

Google Now-ot töröld le, vagy ha szükséged van a gyors Google keresésre akkor amikor legelsőnek indítanád el a Google keresőt akkor ennél az ablaknál a skipre menj: [link]


Ezután a Google alkalmazás rögtön kb meg sem fog jelenni, szinte garantáltan 2% alatt lesz.


Google szolgáltatások csökkentéséhez az alábbiakat tedd meg:

- törölj/tilts le minden olyan alkalmazást, amire nincs szükséged. Ilyen pl. nekem a Google Play Music, Play Movies, Play Newsstand, Play Books, kb az összes Play nevű alkalmazás (kivéve Play Store)

- a helymeghatározás jelentést vagy mit kapcsold ki. Ezt a Google Settings alkalmazáson belül a location-nél tudod megtenni, a Google Location Reportingra menj rá és mindent állíts off-ra (angol nyelvű a telefonom, de gondolom meg tudod találni, illetve ha neked is Moto G van akkor neked is angol, hacsak nem szaroztál custom rommal)


Ezután a Google Services is biztosan lemegy jó alacsonyra, nekem pl. most is csak 1%-on van.

2015. febr. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen gyári rom-om van, utolsónak köszi a részletes leirást: )
2015. febr. 26. 18:53
 6/6 A kérdező kommentje:
Letiltottam amiket kellet, igy kisem irja h mennyit használ a google az akksimbol tehát 1% alatt van köszi a válaszokat :D
2015. febr. 28. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!