Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy szerezek egyszerűen...

Bogyika1 kérdése:

Hogy szerezek egyszerűen pénzt? Iphone 5-re kell.

Figyelt kérdés
Pénzt szertnék gyorsan és könnyen szerezni mivel a szüleim nem adnak. 60-70 ezer ft kéne. Hogy tudjak vennu egy Iphone 5-öt.
2015. febr. 26. 17:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Hozd ki részletre mint a legtöbb gyökér. Ennyi!
2015. febr. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

nyilván nem hitelképes, ha a szülei tartják el


ha elmúltál 15 lehet diákmunkát vállalni...

2015. febr. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Még néhány év, és rájössz, pénzt "szerezni" nem lehet gyorsan, könnyen.

Csak illegálisan. De azt most is megteheted. Csak vállald is a következményeket.


Mi történik, ha most nem lesz ilyened? Talán belehalsz?

2015. febr. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Nem kell ide hitelképesnek lennie. Ha csak 60-70 ezer kell, akkor már van majd 200 ezre szóval simán kihozhatja és fizetgetheti a részleteket abból kitart egy darabig, addig meg úgy is lesz karácsony szülinap jó párszor.

or. :D

2015. febr. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
84%
még szerencse, hogy 18 alatt nem köthet szerződést a szülei nélkül, nagyokos
2015. febr. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Négyes, nem sok az a 200 ezer iPhone 5-re?
2015. febr. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
5-ös. Senki sem mondta, hogy nem engedik meg a szülei neki a telefont csak, hogy nem adnak rá pénzt. Ha megkeresi magának valószínűleg nem lesz semmi kifogásuk, szóval már van kezdő tőkéje (amihez hozzá rakná azt a bizonyos 60-70 ezret) ez kb. 100 ezer, mivel egy Iphone 5 kb. 150-160 ezer HUF, amiből simán ki tudja fizetni a részletek egy részét, és addig összejöhet neki a többi. Szóval ne okoskodj ha egy idióta vagy. 6-os én az Iphone 6-ra gondoltam. :D Egy 5 am. sem nagy szám. Gondoltam csapjon bele a lecsóba és vegyen 6-ot.
2015. febr. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Dolgozz meg érte. Mondjuk diákmunka.
2015. febr. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

inkább vissza is fogom magam, de ez a kérdés eléggé kib_szta nálam a biztosítékot.

mentségére szolgáljon, hogy valószínű nem lehet több a kérdező úgy 15nél...

igen, el kéne mennie dolgozni, volt 1-2 osztálytársam 9-10.-es koromban, aki diákmunkázott este. persze nem ájfonért, hanem hogy besegítsen a családi kasszába.


én esti tagozatos suliba járok, mert már 21 vagyok, de lévén, hogy nagyon nincs munka, a fél karomat odaadnám egy diákmunkáért is(például tesco-s árufeltöltőt), de nem lehet, mert csak nappalisok mehetnek diákmunkázni...márpedig mivel az olcsóbb, nyilván azokat részesítik előnyben...

60-70ezer Ft nem nagy pénz, ha elmegy az ember dolgozni, legrosszabb esetben is 2 hónap...és még marad is.

addig jó, ameddig zsebpénznek keresed.

majd amikor szülők azt mondják, hogy úgy menj el dolgozni, hogy abból aztán állj meg saját lábon, na akkor már nem lesz elég 2 hónap, hogy összespórold az egyéb kiadásokból.


és hogy miért is fáj ez a kérdés? azért, mert én iPhone párti vagyok, szeretem ezeket a telefonokat, de az ilyenek miatt nevezik sznobnak általánosítva az iPhone kedvelőket...mer nincs péze, de azé az kell neki...

2015. febr. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
De aztán én 12 évesen tudok diák munkába menni. :P
2015. febr. 26. 19:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!