Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lefagyott a telefonom (Sony...

Lefagyott a telefonom (Sony Xperia M2), mit csináljak?

Figyelt kérdés
Használtam a telefonom, és egyszer csak megállt minden. Ha lezárom és feloldom akkor egyből azt a képernyőt adja be ahogy lefagyot. Kikapcsolni nem tudom mert nem reagál, ha hosszan nyomom a bekapcsoló gombot. Ha screenshotolok akkor csak a hangot hallom, hogy lefényképezte a képernyőt, de nem látom. Ilyenkor mi a teendő?

2015. febr. 26. 18:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

"Kikapcsolni nem tudom mert nem reagál, ha hosszan nyomom a bekapcsoló gombot."


Az nem létezik, ha hosszan nyomod a bekapcsológombot (10 másodperc kb) akkor minden telefon kikapcsol, akármennyire is le van fagyva.

2015. febr. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hát pedig tényleg nem kapcsol ki. :)
2015. febr. 26. 18:57
 3/11 anonim ***** válasza:
90%

Ha jól tudom az M2-n van egy kis reset gomb a sim kártya és az sd kártya ajtó mögött, egy ilyen réz színű gombocska talán, azt tűvel nyomd meg és elvileg lereseteli. Én is csak hallottam, nem volt még Sony telefonom de lehet hogy működik :)

Remélem segítettem!

2015. febr. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%

Az előző vagyok, kicsit pontosítok rajta.

[link]


Abba a kis üregbe nyúlj bele egy tűvel :)

2015. febr. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, sikerült ! :))) Köszi :)
2015. febr. 26. 19:54
 6/11 anonim ***** válasza:
Ezért is tartom nagyra a Sony telefonokat. Ha nincs kivehető akksi akkor legalább gondoltak ilyenre is :) Ha veszek telefont majd valamikor igencsak Sony lesz az is
2015. febr. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Másik telefonnál is működik, nem csak a Sony-nál.
2015. febr. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Márhogy van egy billentyűkombináció az újraindításra, ami lefagyás esetén is működik.
2015. febr. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Nekem totál elsötétült, a töltőre és ugyanúgy a bekapcsoló gombra sem reagált, hívást sem fogadott. Életmentő volt ez a korábbi kérdés, köszi a kérdezőnek na és a helyes válaszolónak is! :D
2015. jún. 8. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Köszi ment a up.
2016. dec. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!