Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy bírjam rá a telefont,...

Hogy bírjam rá a telefont, hogy a negyedik kicsengés után ne álljon le?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy telefonbeállítás kérdése-e most már. Eddig az volt a probléma, hogy a negyedik kicsengés után átváltott hangpostára. Most kilőttük a hangpostát "-hangposta" sms küldéssel, most meg abbahagyja a csengetést a negyedik után. Ez valahol be lehet állítva a telefonban, hogy csak 4x vagy x másodpercig csörögjön?
2015. febr. 27. 10:55
 1/3 anonim válasza:

Szia! Valamikor régen (a Pannonnál) nekem is volt ilyen problémám. Bementem az üzletükbe és ott megcsinálták. De ez több, mint 10 évvel ezelőtt volt.

Próbáld meg Te is, hogy bemész a szolgáltatódhoz.

Remélem segítettem. :)

2015. febr. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi, nagyon valószínű, hogy ez lesz a megoldás, mert időtakarékosabb talán, de persze attó még, hogy ott megoldják, nem biztos, hogy szolgáltatói probléma, csak ők is így zárják rövidre a kérdést, ha mág megkeresi őket az ember.
2015. márc. 4. 19:49
 3/3 A kérdező kommentje:
amúgy érthető voltam? :D
2015. márc. 4. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!