Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A telefon és a sugárzása....

A telefon és a sugárzása. Hogy van ez?

Figyelt kérdés
Azt hallottam, hogy a telefont nem jó alváskor (meg úgy általában) a fej közelébe tenni, mert sugároz. Viszont elvileg ha "Repülő üzemmód"-ba teszem a telefont, akkor le vannak tiltva ezek a rádiós cuccok. Tehát Repülő üzemmódban nyugodtan alhatok a telefon közelében? Nem káros?

2015. febr. 27. 23:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A repulos mod olyan mintha kikapcsolnad. Amugy 15 eve van vsalamilyen telefonom, eddig meg semmi bajom nem volt tole. Mindig kitalaljak/eloszedik ezeket a remisztgteseket, de meg senki nem bizonyitotta be.
2015. febr. 28. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell félni a telefonoktól, jó nem azt mondom, hogy aludj a telefonon, az azért nekem is sok lenne, de ha csak az ágy mellett van egy éjjeli szekrényen akkor nincs gáz.
2015. febr. 28. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt hallottam, már megint. Tegnap írtam, hogy utálom az ilyen mendemondákat. Mindenben van valami káros, minden árt, ennyi erővel költözz be egy Faraday-kalitkába. Nem a telefontól fogsz meghalni.
2015. febr. 28. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Szirty ***** válasza:
100%

Tényleg hülyeség.

Ez a "telefon agyrákot okoz" téma újra és újra felmerül. Annak idején még árnyékoló bőrtokot is lehetett kapni.

Én úgy gondolom, hogy ha lenne számottevő káros hatása ennyi idő alatt (amennyi ideje léteznek) már kiderült volna.


Egyébként amikor a készüléket nem használod (tehát épp nem hívnak, nem netezel stb) akkor az nem sugároz.

Bizonyos időközönként 1-2 mp-ig kommunikál és annyi.

2015. febr. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
akkor sugároz a legjobban, amikor jön befelé a hívás, vagy megy ki. amikor már felvetted a telót, akkor már nem sugároz annyira. két hete volt ez a dr Tóth-műsorában.
2015. febr. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Szirty ***** válasza:
53%

"akkor már nem sugároz annyira. két hete volt ez a dr Tóth-műsorában."


Akkor dr. Tóth nettó hülyeséget állított!

2015. febr. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2015. márc. 2. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!