Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek a Vodafone...

Mi a véleményetek a Vodafone Smart 4 Mini okostelefonról?

Figyelt kérdés

2015. febr. 28. 13:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát ez egy Alsó kategóriás telefon.
2015. febr. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Bővebben?
2015. febr. 28. 21:49
 3/5 anonim ***** válasza:
Gyenge. Ilyen árba ne nézz Androidosokat
2015. febr. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 lawrence84 válasza:

Én pont két hete vettem egyet.13-ért kártyás csomagban simán megéri.

Hogy gyenge lenne?Mihez képest?Ha valakinek játékra kell a telefon,arra gyenge igen.De az alap dolgokra,telefonálás,netezés,facebook,viber...bőven elég.

Olvasd el a mobilarénás tesztet róla,ott minden le van írva részletesen.

2015. márc. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Nekem normál smart minim van, és jól megszívtam vele. 1 hónapig szerettem, de aztán megmutatta az igazi arcát. Még telefonálni is egy rémálom vele, ne is tudd, hogyan megy rajta a Messenger, szóval a játékokat felejtsd is el! Néha a forgás érzékelő (bocsi, elfelejtettem hogy mi a neve) úgy gondolja, hogy nem működik, és ki meg be kell rakni benne az elemet, ugyanígy a bekapcsoló gomb, de azt nem lehet megoldani azzal, hogy ki- meg betesszük az elemet, kell várni vagy 1 órát, hogy működni óhajtson újra... A kijelzője kb szürke, az eleme csoda ha kibír 4 órát, a fotózást is felejtsd el. De jó kis stresszoldó mert a képernyője nem törik be (félre ne értsd, nem azért mert annak az egynek jó a minősége, hanem mert beljebb van, és a műanyag megvédi) és jó erősen a földhöz lehet hajítani, ez az egyetlen pozitívuma. Ebben a telefonban minden van, csak minőség nincs.

Ez tudom hogy nem a Vodafone Smart 4 Mini, de szerintem az is hasonló mint ez, szerintem a Vodafone telefonokat felejtsd el. Tudom hogy régi a kérdés, de ha esetleg még mindig érdekel, vagy mást érdekel itt a válaszom, és ez is csak saját vélemény!

2016. febr. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!