Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone miért annyira jó telefon?

IPhone miért annyira jó telefon?

Figyelt kérdés
Miért annyira jó telefonok,miért mindenki arra spórol??
2015. febr. 28. 18:04
 1/9 szántóvető ***** válasza:
92%
státusszimbólum.akinek ilyen van az gazdag.természetesen ettől még jó telefon csak túl van árazva.
2015. febr. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 kérdező.. ***** válasza:
48%
A legtöbb ember csak menőzésre veszi.Én eddig olyan emberrel nem találkoztam akinek iphone-ja volt és ne lett volna öntelt és beképzelt.
2015. febr. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%
Semmi különleges nincs benne, tényleg jó telefon, de nem egy csodakészülék, sokaknak az tetszik, sokakat a marketingesek vettek rá, hogy azon kívül nincs jó telefon, de az is csak egy telefon.
2015. febr. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%

Az oprendszere (iOS) nagyon stabil és öröm használni. De ezt az iPhone-sok nagyrésze nem tudja, beszéltem múltkor egy csajjal, aki 100%ig meg volt arról győződve, hogy neki Android fut a telefonján, holott iPhone 4-gyel tolta.


Ja, meg hát igen, a sztároknak ilyen van, meg a gazdagabbaknak, ezért kellhet sok embernek, meg az is igaz, hogy státuszszimbólum


De ne általánosítsunk, aki csak az iOS meg a minőség miatt veszi meg, az úgysem fog menőzni vele.

2015. febr. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
69%
Nem olyan jók, főleg az új IOS 8 elég rossz. Én IOS után androidos telóra váltottam és szerintem sokkal jobb.
2015. febr. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
76%
Nem jobb mint bármilyen más telefon. Csak a marketing fújja fel, a sok barom meg bedől neki. Nem okosabb mint egy Android
2015. febr. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

IOS es ezzel mindent leirtam :) amugy hardverben erosek (igen az a 2mag es 1gb ram nem egy snapi200-as proci ) mellesleg aki a hardvert gyengenek mondja nezze meg milyen hardver van egy xbox360-ban .....


Ez hogy meno meg ilyenek .... ez max azokban a korokben ahol meg alt i4-et mutogatnak .... mellesleg ugyannyiba kerul mint barmely mas csucskeszulek .... ios 8 is eleg jol fut szinte mindenen csak sajna van benne nem keves hiba de javul ios 7ota miota ternek at a 64 bitre kicsit megrazta a szoftvert de ez latszik android 5.0-an is hogy ottis gondokat okoz az atallas .....


(Galaxy Note 10.1 , Galaxy Tab S 10.5 , Lg G3 , Lumia 625(ceges) , Nexus 7, Iphone 4, Iphone 6 ) i4mar csak zenelejatszasra van azaz mp4lejatszokent hasznalom ha repulok vagy fel eut autazom busszal ne a tellok meruljenek ...

2015. márc. 1. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
48%
én nem ,ez a telefon a legtöbb embernél csak a menözésröl szol főkép fiataloknál nem azért mert tényleg kellene neki.
2015. márc. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
72%

Legtöbben nincsenek tisztában vele, hogy milyen telefont vesznek (processzor, RAM stb.). Arról, hogy a telefon szoftvere pontosan mit művel, arról pedig végképpen nincs.


Fentiekből levezetve az Iphone státuszszimbólum, amelynek filozófiájában benne van az is, hogy hajlandó vagy fogyasztóként alárendelni magad az Apple elképzeléseinek (hacsak nem másik szoftverrel használod, ami egyáltalán nem jellemző). Ebbe az is beletartozik, hogy mindenféle adatodat megadod nekik, minden megmozdulásért fizetsz stb. A pénzeddel és az adataiddal ezután ők azt csinálnak amit akarnak.


Személy szerint én sosem értettem ezt a hozzáállást, de sokszínű a világ, mindenki azt csinál, ami jól esik neki...

2015. márc. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!