Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » VIP-Phone megbízható bolt?

VIP-Phone megbízható bolt?

Figyelt kérdés
Akarok venni új telefont , de nem tudom hogy ez a bolt megbízható-e. Ha nem akkor maradok a szolgáltatóknál.

2015. febr. 28. 22:48
 1/8 anonim ***** válasza:
fél éve rendeltem tőlük, nem volt gond.
2015. febr. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
61%
Amíg nincs garanciális probléma addig mindegyik megfelelő, a probléma ezután kezdődik általában
2015. márc. 1. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 bp1985 ***** válasza:
Ha nem érdekel a szürkeimport, bizonytalan eredet, lutri garancia, akkor igen. Ha megbízható, legális forrásból akarod megvenni, ráadásul a tartozékokat sem külön akarod megvenni, akkor az összes gsm boltot felejtsd el.
2015. márc. 1. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
En rendeltem volna onnan regebben egy lg g2-t.. Szartak bele felhivni minket, hogy nincs az amit en szeretnek raktaron. Majd 3 het mulva kopogott a postas, hogy itt a csomag, de meg csak nem is azt a fajtat hozta, amit akartam :D
2015. márc. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát...azt hiszem meg győztetek
2015. márc. 1. 13:32
 6/8 anonim válasza:
49%

Én 1 hónapja vettem tőlük egy Galaxy S6 Edge telefont.

A telefon tökéletesen működik azóta.

Nagyon profi csapat benyomását tapasztaltam.

Ami nagyon tetszett a boltban,hogy az eladók nagyon kedvesek,hozzáértőek voltak.

2 év garanciát adnak a telefonokra,és itt nem hazudoznak a csomag tartalmával,áfa tartalommal kapcsolatban.

Elégedett vagyok velük,bátran ajánlom nektek.

Hali!

2015. júl. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
45%
A bolt ügyfélszolgálata korrekt, amikor nem értem el telefonon Őket visszahívtak. termékkel kapcsolatosan készséges felvilágosítást adtak. Hogy nem volt raktáron az áru, és várni kellett 1 hetet a beszerzésre, az betudható a ballagási csúcsforgalomnak, (korábbi rendelésem 1 héten belül megérkezett, szintén be kellett rendelniük). Korábban vásároltam egy telefont, nem tetszett, visszaküldtem, gond nélkül visszakaptam az összeget, illetve beszámították egy másik telefonba, mivel telefon kellett, csak nem az. Korrektnek tartom a boltot, türelmesek, segítőkészek, és tényleg kollegálisak.
2015. júl. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 shel válasza:
Botrány egy cég... sajnos én pórul jártam velük... tönkrement a telefonom, a garanciális szervizhez szükségem lett volna az eredeti számlára amivel nem rendelkeztek eddig, vszínűleg áfa "okok" miatt. Mindehhez a "nem történik semmi" dologhoz, természetesen két hét levelezgetés fenyegetőzés kellet, az ügy jelenleg is folyamatban... a végsőkig elmegyek... sok szerencsét vip phone! "17 éves cég blablabla"
2015. aug. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!