Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy s5 vagy sony...

Samsung galaxy s5 vagy sony xperia z2?

Figyelt kérdés

telefon vásárlás elott álok es nemtudok donteni.

meghalgatom a velemenyeteket,es tapasztalaitokat ezekrol a telefonokrol

foleg internetre,zenére,es egyeb alkalmazasokra(pl skype,snapchat stb) hasznalnám es azt várnám el hogy gyorsak legyenek es ne fagyjanak le



2015. febr. 28. 22:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mindkét teló szuper. Ezt neked kell eldöntened, hogy melyik a szimpatikusabb. Mivel én samsung párti vagyok, így az s5-re szavazok, de a z2 is nagyon jó :)
2015. febr. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
22%
S5, mert újabb a procija.
2015. febr. 28. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

koszi a választ

es nalad megallja a helyét az s5? a vizálosága is mukodik rendesen?

2015. febr. 28. 23:12
 4/11 anonim ***** válasza:
Csak ez a 2 jöhet szóba?
2015. febr. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nekem S5-öm van.Megvagyok vele elégedve minden téren :)

De én megvárnám míg holnap bemutatják az S6-ot,hátha azt jobban megéri ;)

2015. febr. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a valaszokat

Hát nem csak ez a kettő de ez az kettő volt a fő

Gondolkodtam s5minin is vagy xperia z3compact de inkább a nagyobb kijelzoju telefon kellene. +fényképezoje is legyen joo

2015. márc. 1. 09:20
 7/11 anonim ***** válasza:
Keresgélj ebben az árkategóriában. Ajánlom a Huaweit, Lenovot, Motorolat, Alcatelt, Xiaomit és a Nexust. Ezek manapság jobb telefonokat gyártanak mint a feljebb említett márkák.
2015. márc. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

#7: Na ne mond. Nekem Z3 Compact-om van és eddig még semmibe se tudtam belekötni, de csak hogy tudd van olyan ismerősöm akinek Z2-je van és képzeld azzal sincsen semmi probléma. Elhiszem hogy azok a telefonok is jók és olcsóbbak, de azért ne essünk már túlzásokba.


Kérdező: S5, Z2, Z3C mind a három kiváló telefon. Az s5 mini-t azt viszont ne sorold ide mert nem tartozik ebbe a kategóriába. Egyébként ami még fontos lehet hogy igazából a Z3C az elméletben egy picit gyorsabb mint a Z2 a felbontás különbség miatt, de használat közben egyáltalán nem érezhető ez a különbség.

2015. márc. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Akkor ennyi erővel Z2, mer 1 gigával több benne a ram. Plusz a kamerája is jobb (bár a 4k-s felvétele gyenge). :D De az S5 az fagyos.
2015. márc. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nos.

S5

2015. márc. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!