Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 4S a hidegben kikapcsol?

Iphone 4S a hidegben kikapcsol?

Figyelt kérdés

Üdv! A problémám az lenne, hogy mostanában ha kint vagyok a "szabadban" akkor a hideg hatására kikapcsol az Iphone 4S készülékem, és azt jelzi nincs feltöltve. Általában 35-45% között szokott ez történni. Be be tudom kapcsolni pár percen belül, de szinte azonnal kikapcsol megint.


Nem tudjátok hogyan lehetne megoldani? :(



2015. febr. 28. 23:36
1 2
 1/11 szántóvető ***** válasza:
méresd be az akksit,szerintem eldobós már.
2015. febr. 28. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
pár hónapja vettük... :/
2015. febr. 28. 23:43
 3/11 A kérdező kommentje:
szobahőmérsékleten rendesen működik, nem merül gyorsan az akkumulátorja, nem hiszem hogy az a baj.
2015. febr. 28. 23:44
 4/11 szántóvető ***** válasza:
eredeti vagy utángyártott kínai?
2015. febr. 28. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Eredeti.. gondolod megbíznék kínai szutykokban?
2015. febr. 28. 23:50
 6/11 anonim válasza:
iphone 5-öm van ugyanez volt a problémám aksi csere megoldotta azóta nem fordul elő ez a hiba
2015. márc. 1. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
köszönöm, rendben kicseréltetem :)
2015. márc. 1. 00:04
 8/11 anonim ***** válasza:
Ezek ilyenek. Haveromé is ilyen, ez ilyen szériahiba. Köszönd a fém váznak.
2015. márc. 1. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

nem a fém váz hibája, hanem simán az akksié. amúgy ha magadnak cserélted az akksit, akkor még más a dolog, de bár én ilyennel nem találkoztam, valaki régebben itt írta, hogy ne gondoljam azt, hha elviszem egy almás szakszervízbe a telót akksicserére, akkor ott biztos, hogy újat tesznek bele, biztos van nekik bontott iPhone-juk, ami alaplaphibás lett vagy egyéb, és abból a használt, de jónak vélt akksit belerakják.


én ezt mondjuk nem tartom 100%-os információnak, egy ilyen iSamurai féle szervíz is ad 3 hó garit az akksira, minek kockáztatnának, hogyha 1-2 hónap múlva visszaviszed, és cserélhetik, csak mostmár tökingyen.

2015. márc. 1. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem a régi telefonom (Xperia P, szintén fém) is csinálta 50% alatt. Az akkuk/elemek feszültsége csökkenhet a hidegben, nem tudják ugyanazt a teljesítményt nyújtani amit szobahőmérsékleten. Gondoljunk csak a télen nem, vagy nehezen induló autókra.
2015. márc. 1. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!