Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Windows phone-on (Nokia...

Windows phone-on (Nokia okostelefon) lehet Skype-ot futtatni, használni, úgy mint PC-n?

Figyelt kérdés

Szüleim még karácsonykor vettek nekem egy okostelefont, annak ellenére, hogy hónapokkal azelőtt megmondtam, hogy nem akarok, pénzkidobás, a régiekhez vagyok szokva.


Azóta 2× kapcsoltam be, 1× össz.-vissz feltöltésre még az elején, utána meg valamikor még a hónap elején kemény 10 perc használatra, amikor a gépem az istenért sem akart működni, és onnét írtam meg egy üzenetet. Persze azelőtt már le is kellett poroljam, hogy lássak valamit - nem viccből mondom.


Viszont ha már X-tízezret kiszórtak rá a szüleim - pedig mondtam, ne tegyék, költhették volna 10 másik jobb dologra -, akkor most már ideje lenne használni.


Skype-on (amit eddig szintén nem használtam) most majd fel szeretném valakivel venni a kapcsolatot, és mivel az egyetem/egyéb miatt nem tudok mindig a neten lógni, a mobil viszont legalább kompakt, így ha legalább WiFi van a közelben, akkor +1 lehetőség, hogy az illető elérjen.


Meg lehet ezt oldani valahogy, vagy mobilon nincs is ingyenes videochat?


A mobil típusa : Nokia Lumia 635



2015. márc. 1. 00:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia! Nyugi, én is Windows Phoneos vagyok csak Nokia Lumia 530om van. A Skype teljes, csak mobilra van optimalizálva. Szóval nyugi, lehet videóhívást indítani itt is. Egyébként a Windows Phone Storeban minden hasznos alkalmazást megtalálsz! :) Kellemes Windows Phone 8.1 használatot kívánok!


Üdv.: Egy Windows telefonos. (Telóról írtam)

2015. márc. 1. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor majd a 3.-ik bekapcsolásnál ;) már utána nézek ennek.
2015. márc. 1. 01:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!