Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyi szabad tárhely kell...

Mennyi szabad tárhely kell egy fél órás mp3 fájlhoz?

Figyelt kérdés

A suliba egy piackutatással kapcsolatos feladathoz mélyinterjút kell készítenem, aminek minimum 30 percesnek kell lennie. Megcsináltam az interjúkérdéseket, de szerintem több lesz, mint 30 perc.


Letöltöttem a telómra egy hangrögzítőt (nincs diktafonom) valami easy voice ... akármi, alkalmazás, ami mp3-ban rögzíti a hangot.

Viszont a telómon kevés a tárhely- Kb hány mega kell hogy legyen szabad helyként a telómon hogy ráférjen ez a 30-40 perces hangfelvétel?


2015. márc. 1. 08:16
 1/3 anonim ***** válasza:

A beállított bitrátáól függ az, hogy mennyi helyet foglal.

128 kbites mp3 esetén percenként 960 kilobyte lesz a mérete.

Inkább a Smart Voice Recorder nevü appot használd, az képes tömörítetlen formában is rögzíteni, nem érdemes már rögtön veszteséges tömörítéssel felvenni a hangot.

2015. márc. 1. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Felveszel 1 percet és annak a méretét beszorzod 30-cal.
2015. márc. 1. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2015. márc. 1. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!