Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van egy Op3n Dott tabletem és...

Van egy Op3n Dott tabletem és egyszer csak nem kapcsolt be. Mire számíthatok, ha bootloaderben a factory resetre megyek?

Figyelt kérdés
Tegnap este a kezem között lemerült, rádugtam a töltőre (mielőtt felvetődne a kérdés: a sajátja) és reggel mikor kapcsolom be elkezd bootolni, de csak addig jut el, hogy tölt a rendszer, tehát van a logo és amikor körülötte a zöld kör megy körbe-körbe, jelezve, hogy tölt a rendszer. De ennél tovább nem megy, ha nem kapcsolnám ki, egész nap ezt csinálná. Megnyitottam a boootloadert (power+vol.up) és ott nem tudom, hogy csináljam-e a wipe data/factory reset opciót vagy sem. Ezzel veszítene-e garanciát a tablet, és csinálhatnék-e vele még nagyobb bajt - révén, hogy nem a futó rendszerből indítom a gyári visszaállítást. Esetleg, vigyem inkább vissza a Tesco-ba javíttatni?

2015. márc. 1. 17:39
 1/6 A kérdező kommentje:
Azt hozzáteszem, hogy nem volt rootolva. Frissítve is csak akkor, mikor megvettem, dec. 27-én. Semmi rendszerbe belenyúló dolog nem lett csinálva a frissítés óta.
2015. márc. 1. 17:42
 2/6 anonim ***** válasza:
Kis szerencsével feláll a rendszer. Vagy nem.
2015. márc. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Akkor inkább nem állítom vissza, majd megcsinálják a tesco-sok.
2015. márc. 1. 17:58
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Az amiről beszélsz nem bootloader hanem recovery, és nyugodtan csinálj ott egy Data Factory resetet. Nem lesz baja. Ha telóbol indítod is ugyan ez a recovery végzi el a feladatot
2015. márc. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Megcsináltam a visszaállítást és egyenlőre miden stimmel.
2015. márc. 1. 20:23
 6/6 kricsi0514 válasza:
HEllo nekem is van egy ilyen tabletem de nem akar semmire se reagálni mitcsináljak vele ?? nem akar be kapcsolni csak anyyit irki hogy intel side ennyit és nem meg tovább ressetelni sem akar semmit nem csinál ! ha van vala mi tanacsotok akkor létszives irjatok vala mit ?? :)
2017. febr. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!